• bu bant kaydının sahte olma ihtimali insanı rahatlatmaktadır. ancak sözlükte günlerdir hitlere açık açık düzülen methiyelerin kereste gibi gerçek olması tüyleri diken diken etmektedir.
  • goruntuler olmasa southpark'in son olaylari konu olan bir bolumunu dinledigimi sanabilirdim. o derece inandirici.
  • ahaha essegin ziki lan bunu "official" bir israil kurumunun yayinladigina hayatta inanmam saka gibi.
  • biz mite laf ederken mossadin nelerle ugrastigini gosteren harf hezeyani. 10 dakkaya yenisini yapip vercem yutuba.*
  • israilin uyarilarina "inci sikeeer, ccc adolf reyis ccc" diye bir cevap verilseydi bile daha inandirici olurdu. ne lan bu?
  • bir söz öbeği. diyelim ki söylenmiş olsun.

israil'in kalın kafasına girmeyen husus şu: hakaret veya küfür orantısız güç kullanımı dengesini değiştirmez. bugüne kadar kimse kendisine hakaret edildiği için felç geçirmemiştir.

orantısız güçten kastedilen, karşı tarafın uyguladığı güçten daha fazla güç uygulamak değil, olayı yatıştırmak için gerekenden daha fazla güç kullanmaktır.

"işte almanlar bizi yaktı. sonra bu gemiye müdahale ettik, bize küfrettiler. o yüzden öldürdük adamları. bu arada, almanlar bizi yaktı."

dediğiniz zaman, artık size devlet denmez, zeka özürlü denir.
  • hayır adamlar 9/11 diyor, lan tamam hadi auschwitz dedi anladık. neden 9/11 desinler? sebep açık, abd'yi de yanımıza alalım isteği, size de küfretti bak bunlar demek ve abd'deki yobazları da gazlamak, yemezler.
  • israil'in harbiden devri kapandi herhalde. bundan medet umuyorlarsa cok yazik lan.
    fotosok oglum bu.

e yani israil muhipliginin de bir sonu olsun be gencler. rica ederim;

(bkz: la bi susun la)
  • mavi marmara'dakilerin telaffuzu ahmet davutoğlu'ndan iyiymiş. türk değiller belki de bilemedim. kişisel tahminim adi bir sahtecilik olduğu yönünde. bunu ihhcıları korumak adına söylemiyorum, kurgu çok dandik.
hesabın var mı? giriş yap