• oyunun full görünümlü promosyon versiyonu yayınlanmış..
  • platon boşuna asker sınıfın ailesi olmamalı demiyor, kratos efendi yok kızıydı, abiydi, annesiydi, karısıydı koca helen'i darmadağan etti.
  • ek oyun bölümlerinde airborne isimli bir kısım mevcuttur ki, ya sabır çekersiniz.
  • grafik kalitesi olarak ps2'deki god of war oyunlarını geçmiş vaziyettedir. tek eksiklik aa olarak görülüyor ki ona da alıştık artık.. genel olarak oyun ise çok tok savaşları olan muazzam bi gow oyunu işte. hikaye de güzel gardaşımızı arıyoruz felan.. psp'yi nintendo dsi ile takas edecektim geçen hafta, şimdi ise iyi ki etmemişim lan aman diyim felan diyorum... varın siz düşünün oyunun ne derece taşşaklı olduğunu.. ayrıca cihazı satıp önceleri ipod touch almadığıma da şükreder oldum yoksa nintendoda pokemon ve ipod'da hero of sparta denen boktan god of war çakması oyunlarla veya psp minis benzeri oyunlarla uğraşacaktım..

notum 10 üzerinden 15..

edit: oyunu bitirdim ve notum 10 üzerinden 20 oldu.. özellikle sonu muazzamdı, bi oyunda böyle gaz bi bitiriş olamaz çünkü kalakalıyorsunuz öyle sik gibi terli ellerinizde psp'yi tutarak.. ready at dawn ve santa monica insanlarına sonsuz worshiplerimi gönderiyorum..
  • oyunun hikaye kısmını bitirdim. fakat yan özelliklerinde ki zeusla kapışma eventini nasıl açacağım. yüklü meblağda orb istemektedir. bunun kısa bir yolu var mıdır acaba sözlükçüler?
  • bu oyun god of war iii'ün oyun motorunu kullanınca, ps2'nin en iyi grafiğe sahip oyunu olan god of war ii'yi oynanış mekaniklerinde ve tabii ki grafikte bariz bi şekilde geçmiş. konusu da şöyle; kratos yine kızacak bişeyler bulur, olaylar gelişir.
  • psp için yapılmış, gerek konu, gerekse grafik ve oynanılabilirlik açısından gelmiş geçmiş en şahane oyun. 2 gün üstüste saatlerce oynanması baş ve göz ağrısı gibi semptomlara neden olduğu için tavsiye edilmemektedir. sayesinde psp'im dolabın tozlu raflarından çıkarak yeniden hayat bulurken, ben ise gözlerim ağrı içerisinde geziyorum...
  • diğer psp oyunlarından aldığınız zevki sıfıra indiren oyun.
    bu kadar da iyi yapılmaz ki arkadaş.

--- spoiler ---
    herşey iki kardeşten birinin garip bir doğum iziyle doğmasıyla başlamış.
    ama o kardeş kratos değilmiş.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    gow oynarken ilk defa "silahlar büyüler elimden gidecek,dımdızlak şekilde kocaman canavarları öldürmeye uğraşacam" dedirtmeyen oyundur.
    evet oyunun sonuna kadar geliştirdiğin silahlarla gidiyon.doğra doğra rahatla.
    --- spoiler ---
  • god of war 3 ve god of war 2'nin ardından serinin en iyi oyunu. hele görseller resmen adamı ağlatacak seviyede. son demlerini yaşayan psp'nin gerçek gücünü yansıtan bu oyunu oynamayan çok şey kaçırır.
hesabın var mı? giriş yap