• anadolu üniversitesi devlet konservatuvarı sahne sanatları bölümü mezunu tiyatro anadolu oyuncusu.. haluk bilginer tadında..* * *

görev aldığı bazı oyunlar
    1997- sarı naciye/ oyuncu (van devlet tiyatrosu)
    1998- bozkır dirliği/ oyuncu (van devlet tiyatrosu)
    1998- sevgili doktor/ yönetmen (van devlet tiyatrosu)
    1999- yalınayak sokrates/ oyuncu (dostlar tiyatrosu)
    2000- zamazingo/ yönetmen, oyuncu (tiyatro anadolu)
    2000- gözlerimi kaparım vazifemi yaparım/ oyuncu (tiyatro anadolu)
    2001- eski fotoğraflar/ oyuncu (tiyatro anadolu)
    2001- keşanlı ali destanı/ oyuncu (tiyatro anadolu)
    2002- bay biedermann ve kundakçılar/ yönetmen (tiyatro anadolu)
    2003- fırtına/ oyuncu (tiyatro anadolu)
    2004- büyüyünce ne olacaksın?/ müzisyen (tiyatro anadolu)
    2004- kuru gürültü / oyuncu (tiyatro anadolu)
    2005- hırsız/ oyuncu (tiyatro anadolu)
    2005- yangın yerinde orkideler/yönetmen (tiyatro anadolu)
  • lise oyunumuzun* rejisörü.

biz o zaman 15-16 yaşlarındayız. kendisi bizden çok büyük. (ya da o dönem onu öyle algılıyoruz)

çalışmaya geldiği ilk gün:

"bana abi, bey filan demeyin. zira aranızda konuşurken benim hakkımda 'gökhan' diye konuşacaksınız. o zaman bunu yüzüme de söylemenizi isterim. açık olalım." demişliği vardır.

ciddi, disiplinli ve çok yeteneklidir.
    lady macbeth'i oynadım elinden. provalarda macbeth oldu üstelik.

başarılı bir oyun çıkarmışsak, sayesindedir.

(bkz: selam ederim)
  • gelecek gördüğüm bir oyuncu. eskişehir sınırlarını aşmasını diliyorum..
  • kendisini ehliyet sınavında görmüştüm. öyle ciddi bir duruşu vardı ki, korkmamak elde değildi. sınav görevlileriyle bir süre konuştu. gözüm ilk başta bir yerlerden ısırdı, fakat emin olamadım. o kişi olduğuna sınavdan çıktıktan sonra, sınav salonunun kapısındaki isim listesine baktıktan sonra anladım. ha bu arada;
    (bkz: sakarya fırat)
  • leyla ile mecnun 77. bölümünde* alp karakterini canlandırmıştır.
  • hırsız tiyatro oyununu izleyip de bu adama hayran olmayan olamaz gibime gelmekte.
  • nn sigorta reklamında ve acil aşk aranıyor dizisinde görünce sevindim, çok daha fazlasını hak eden bir oyuncu.
  • kendileri şuan eskişehir'de soylu fikir sanat akademisi adı altında yeni bir oluşuma adım atmışlardır(bkz: sofista). eşi ve kendisi eğitmenlik konusunda bilgili olmakla beraber yeni çıktıkları bu yolda eskişehir'de adından söz ettirmeye çok yakın olan bir sanat merkezini bizlerle buluşturdular. sofistaiçin kendilerine ulaşın, gönül rahatlığı ile eğitmenliklerine güvenebilirsiniz.
  • feci derecede adap ve edebe sahiptir. işine hakimdir lakin hayalperest seviyesinde idealisttir. biraz kafasını kaldırsa hala daha iyi işlerde olabilir yetenektesir. tiyatroda bilmem ama kamerayı,açısını gören, nerede ne yapmasını hisseden iyi oyuncudur. kalbi pek iyi aile babasıdır.
hesabın var mı? giriş yap