şükela:  tümü | bugün
  • bugün itibari ile gerçekleşmiştir.
    yeşilin çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
    mavinin de ,çünkü denizi bile imara açmışlar.
    http://www.hurriyet.com.tr/…denize-de-imar-40786210
  • aynı zamanda yakın gelecekte lüks oteller, lüks beachler ile kapatılacağı ve doğal güzelliğinden sadece parasını verenin yararlanabileceği bir yer olacağının kararıdır.
  • malum kitlenin %80 i gökova'nın nerede olduğunu, nasıl bir yer olduğunu bilmediği için umurlarında bile olmayacaktır. onlar için inşaat varsa, o zaman ehonomi çoğ eyi.
  • vatan sevgisindendir.

tek bir soru sormak istiyorum:

vatanımı seviyorum, bu aziz vatan, kutsal vatan vs . diyenler tam olarak neyi kastediyor?

bu sorunun cevabını gerçekten çok merak ediyorum.
  • bir insanın gökova körfezi'ni görüp de böyle bir kararın altına imza atabilmesi için tüm insani değerlerini kaybetmiş olması gerekir.

gerçekten iğrenç bir haber. en az 3. sayfa haberleri kadar mide bulandırıcı.
  • güzel bir ülke nasıl perişan edilir.
  • en kibar deyimle: alçaklıktır.

hangi amaç doğrultusunda yapılmıştır? sayın yetkililerimiz açıklasın.
    - turizmse; korunmuş olarak kalması değeri artıran bir şey.
    - yatırımsa; başka yer mi kalmadı amk.
    - yabancıya yatırım izni ise; ege akdeniz kıyılarında verimsiz-turizme uygun olmayan bir çok arazi var bırak adam para harcayıp ıslah etsin.

gökova körfezi ne amını ırzını sikym ya!!
  • gökova ile ilk tanışmam ya 2004 ya da 2005 yılındaydı. yaz tatili bittikten sonra okulun ilk günü kitaplarımız dağıtılmıştı. türkçe kitaplarımızı açtığımızda kitabın ilk okuma metni "gökova" başlıklı bir gezi yazısıydı.belki aynı dönem olup hatırlayanlar vardır bilemiyorum.bir de içinde deniz,kumsal,deniz yıldızı,güneş ve kovasıyla kumda oyun oynayan bir çocuk resmi hatırlar gibiyim.
    yazıyı da okumuştu içimizden biri. işte o tarihten itibaren( her ne kadar gidip gezip göremesem de) gökova'ya hep hayranlıkla bakmışımdır. ve her zaman gitmek istediğim yerlerden biri olmuştur.

şimdi bu haberi görünce ta o zamanlar aklıma geldi. çok güzel yıllardı. yeşil hakimdi. griyi bastırıyordu. bilinçsiz seçmen ve insanlar yüzünden hatıralarımız da yüksek beton yığınlarının temeli oldu. istanbul'u bok ettiler doymadılar sıra oraya geldi demek...
    (kesinlikle gideceğim allah imkan verirse)
  • turizm yatırımı/otel kisvesi altında arap şeyhlerine villa yapılacaktır. at fava bekle.

ayrıca ülkede satacak hiç bir şey kalmadığının tescilidir. 16 senede ülkenin iliğini kemiğini sömürdüler ve bitti.