• bugün itibari ile gerçekleşmiştir.
    yeşilin çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
    mavinin de ,çünkü denizi bile imara açmışlar.
    http://www.hurriyet.com.tr/…denize-de-imar-40786210
  • aynı zamanda yakın gelecekte lüks oteller, lüks beachler ile kapatılacağı ve doğal güzelliğinden sadece parasını verenin yararlanabileceği bir yer olacağının kararıdır.
  • ak parti zamanında gerçekleşmiştir.
  • malum kitlenin %80 i gökova'nın nerede olduğunu, nasıl bir yer olduğunu bilmediği için umurlarında bile olmayacaktır. onlar için inşaat varsa, o zaman ehonomi çoğ eyi.
  • vatan sevgisindendir.

tek bir soru sormak istiyorum:

vatanımı seviyorum, bu aziz vatan, kutsal vatan vs . diyenler tam olarak neyi kastediyor?

bu sorunun cevabını gerçekten çok merak ediyorum.
  • yatacak yerleri yok dedigim.
  • kulağında belediyenin etiketi ile sokakta gezen chow chow ve saint bernard'ları görebileceğiniz; türkiye'nin göcek, bodrum gibi cennetlerinden belki de en güzeli olan gökova'nın talanına start verilmesi olayıdır.
    olmayan turizm zekamızla, oraları da inşaattan turizme dönme fantezisini gerçekleştirmek isteyen müteahhitlere terk edeceğiz. akyarlar kefaluka oteli gibi ölü bir yatırım yapılacak ve sadece doğanın dokusunu bozacaklar. bunun aynen böyle olacağına kalıbımı basarım. yazık günah yahu.
  • bir insanın gökova körfezi'ni görüp de böyle bir kararın altına imza atabilmesi için tüm insani değerlerini kaybetmiş olması gerekir.

gerçekten iğrenç bir haber. en az 3. sayfa haberleri kadar mide bulandırıcı.
  • en kibar deyimle: alçaklıktır.

hangi amaç doğrultusunda yapılmıştır? sayın yetkililerimiz açıklasın.
    - turizmse; korunmuş olarak kalması değeri artıran bir şey.
    - yatırımsa; başka yer mi kalmadı amk.
    - yabancıya yatırım izni ise; ege akdeniz kıyılarında verimsiz-turizme uygun olmayan bir çok arazi var bırak adam para harcayıp ıslah etsin.

gökova körfezi ne amını ırzını sikym ya!!
hesabın var mı? giriş yap