• "...bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım..."

samanyolu tv dizilerinde oynayan kimsenin tanımadığı biri iken, kendisine dizide rol verip tanınmasını sağlamış gülse birsel'e büyük terbiyesizlik yapmış.

ki eylem rolüyle aldığı aylık ücret de bugünün parasıyla 60 bin tl'ye denk geliyor.

sonra vasfiye teyze tutunca aldığı ücret iki katına çıkarılıyor. vasfiye teyze olarak oynadığı mediamarkt reklamından 600 bin dolar kazanıp 2014 yılında istanbul boğazındaki bebek'ten 1.5 milyon tl'ye daire alıyor.

dizide oynadığı zamanlarda da çok mutlu olduğunu söyleyen de yine kendisi.

sorarlarsa baget ekmeği bölüp pul biberle yutuyordum dersin, kim bilecek.

nankör ki ne nankör.

(bkz: yalan dünya)

~

ek: haberde pürüz çıktı dense de vasfiye teyze'li reklam, izleyenlerin de hatırlayacağı gibi tv'lerde yayınlanmıştı.
  • gönderisinde acıbadem hastanesi’ni etiketleyip “sağlık personellerine bir kez daha hayran kaldım. hastalarının ellerini tutup, öksürük krizlerinde ‘geçecek, başaracaksın’ diye motive etmeseler sanırım psikolojik olarak gerçekten katlanılmaz olurdu.” demiş.

bebeyim acıbadem hastanesi’nde sıçmaya da gitsen elini tutar destek olurlar; çünkü acıbadem. istersen bir de eğitim araştırma hastanesine git; personelin götünde ayı bağırıyor, elini tutup sana agucuk bugucuk yapabileceğini hiç sanmıyorum. acıbadem’miş... sanki bana cerrahpaşa’dan bahsediyor. parayı verdikten sonra değil elini, istersen bokunu bile tutar teselli eder seni.
  • cocuk, cocuk gibiler. hiçbir seyden haberleri olmayan tipler.

"saglik sistemimiz super" demis, "hemen mudahale ettiler" bla bla. guzel ablacigim, sen ilk müdahale icin amerikan hastanesi ya da acibadem'e gidersen tovbe bismillah allah kadar iyi mudahale ederler. valide hanim amerikan hastanesinde kolon ameliyati oldu, polip neredeyse izzeti ikramdan utandigi icin vücudu terk edecekti.

sen bir de siradan bir devlet hastanesini bir denesene, sonra konuşalım şu sistemi he, ne dersin?
  • sen zamaninda turk halk profiline, kulturune demedigini birakma, basit gör hakir gör hatta turkten cocuk mu yapilir falan diye zirvala sonra gel hakan altunla sevgili olup ibo show da yeni nesil cansever denemesi yap. puhahahha. olm su ulkede kimseyi ciddiye almayin. valla almayin bak. 3 - 5 sene sonra kim kimdir nedir taniyamazsiniz bile.
  • memintoları tombiktoymuş.
  • belli ki oyunculuk dersi dışında mantık dersine de ihtiyacı var. kendisine tepki gösteren kadına ben sana hakaret etmedim memnuniyetsizliğimi dile getirdim, aynı kefeye koyma gibisinden bir cevap vermiş. canım ikiniz de karşıdaki kişiyi kırılgan pozisyonundan ve susup sineye çekmeye mecbur bir çalışan olmasından cesaret alarak ezme hakkını kendinizde görmüşsünüz. o hakaret etmiş, sen azar çekmişsin. sırf "koca kıçlı" demedin diye davranışını mazur bir "memnuniyetsizlik" olarak farklı göstermeye çalışmanın alemi yok. sosyal medya kendilerini aziz ve azize gibi gösteren ünlümsülerle onların maskesini düşüren sıradan insanları bir araya getirmesi açısından çok mucizevi bir mecra hakikaten. iyi ki var.

düzeltme: yazım hatası.
  • ''bunlaaaar'' deyip kim olduğunu söylemeden herkese iftira atan birinin başbakan olduğu bir ülkede, bir karikatürde geçen sözü twitlemiştir. ancak ileri demokrasi, özgürlükçü insanlar kimbilir neler yaptı da kızcağız silmek zorunda kaldı yazdığını.

ayrıca ;

''iki tane ayyaşın yaptıkları'' diyerek kastettiği şeyden gocunmayan adamın buna alınmaya hakkı yok kardeşim.
  • şımarıklık abidesi. bu sene dikkat çekecek bir rol kapamadı ödül töreninde "size bu ödülü vermeye layık bulunduğum için gururluyum. başımızdan eksik olmayın." gibi kısa bir konuşma yapacağına isimle hitap etmek, ben zengin olmadan ölme demek. bense evde başkası adına utanmak.
  • tüm zamanların en kötü ödül konuşmasını yapmıştır.
    (bkz: ben zengin olmadan ölme)
  • cem yılmaz gerekeni yapmıştır a dostlar:

"bugün izzet günay ile gonca vuslateri aynı salonda olabiliyorsa sinema gerçekten bir mucizedir."
hesabın var mı? giriş yap