şükela:  tümü | bugün
 • dilerim bu özellik pornhub'a da gelir.

  editşın of entry: alttaki entry'ye ithafen yazıyorum. 7-8 ay önce benim ekranımda vardı bu. hatta umut yıldız'ın karadelik fotoğrafı videosunu o şekilde izledim. ancak ben yandex tarayıcı kullanıyorum, 7-8 ay önce de bu özellik bende vardı. sadece youtube değil, twitch'de de bulunan bir özellik sanıyordum. çünkü herhangi bir eklenti yüklemedim. artık bu özellik bende yok. yani youtube ve twitch yayını ek pencere olarak açılmıyor. az önce denedim youtube yeni bir ekran açmadı, eskiden açardı.

  yandex tarayıcı yeni güncellemeyi yükleyin bildirimi yaptığında kabul ediyorum. o esnada kendiliğinden mi yüklendi? ben sitelerin özelliği sanıyordum çünkü bazı sitelerde işlemiyordu. belki sitenin içeriğinden belki tarayıcı farkından bilemedim. demek ki 'bir kaç site bu özelliği eklemiş olmalı' dedim çünkü pornhub'da çalıştığını görmedim. gerçi pornhub'a chrome üzerinden bağlanıyorum belki o yüzdendir. yandex'in güncellemelerini onda yapmadım yada herhangi bir eklenti yüklemedim.

  ben de diyorum artık niye çalışmıyor. neyse öğrenmiş olduk.

  editşın of entry 2: başlık başıma kalmış.
 • firefox'ta bunun için ayrı bir ikon çıkıyor, direkt kapattım. gereksiz atraksiyon. beğenmediğim özellik.
 • özellikle youtube videolarını izlerken başka sitlerde de gezinmek istiyorsanız süper özellik. firefox'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
 • youtube videoları için efektif ama altyazılar için değil. altyazılar orijinal görüntüde akması problemi biran önce çözülmeli.
 • o espriyi yapmayın lütfen