• obilet.com'u çakmaya çalışan girişimlerden biri sanırım bu da
  • acun'un yeni girişimi
    whois linki
  • buradan bilet almayın.

bileti iptal etmek istediğinizde, bileti iptal edemiyorsunuz. metro turizm de bileti iptal etmiyor ve 2 liralık aldığınız bileti tekrardan geri iadesini alamıyorsunuz.

yüzde 50 indirim diye bir şey yok. ulaştırma bakanlığının listesinden yüzde 50 indirim oluyor. yani 30 liralık bir biletin 15 liraya gelme gibi bir şansı yok.

siteleri çok dandik.

acun ılıcalı, turizm'den de kaz yolmak istiyor, haberiniz olsun yani.
  • indirim olayları biraz farklı. metro turizm değil govego.com üzerinden alınan biletlerde indirim kuponu geçerli. indirim oranı diğer kampanyalar gibi liste fiyatı üzerinden, fark yok. iptal olayı da yok. gerçi kampanyalı biletlerde iptal zaten yapılamıyor. bir de her kupon tek seyahat için geçerli, gidiş dönüş alımlarda çift kupon gerekiyor. ama kupon 3 tl yerine 2 tl tutarında. sonuç olarak %40 indirimle bilet almamı sağlayan site.
  • şu an metro turizm biletlerinde %30 indirim fırsatı sunan sevdiğim bir site. tabi bu indirimin ulaştırma bakanlığı'nın liste fiyatları üzerinden olduğunu belirtmem gerek. bazı yolculuklar için ciddi indirimler sunabiliyorken bazıları için neredeyse normal fiyatına gelebiliyor. bakılabilir derim.
  • iddia edildiği gibi herhangi bir sitenin çakması olmayan büyük indirim ve avantajlar sunan şükela bir site...
    hatta genelde sürekli kampanyalarını takip ettiğinizde çoğu yerden (hatta orijinal bilet satan firmalardan bile) daha ucuza bilet satabiliyorlar...
    ben kullandım, kullanmanızı da öneririm, özellikle bayram seyran çok işe yarıyor...
  • amatör bir iş.
    ilk zamanlarında bir sürü yazılım hatası vardı, şuan ne durumda ne kadarını düzelttiler bilmiyorum.
    umarım başarılı bir proje olur ama kopyala - yapıştır yöntemiyle işler her zaman tutmayabilir!
  • bilet almadan önce internetten araştırdığımda, kısa zamanda sikayetvar.com'da onlarca şikayet aldığını gördüm ve bilet almaktan vazgeçtim.

https://www.sikayetvar.com/govegocom

acun böyle, amatör işler yapmazdı ama hayret!
  • --- uzak durulması gereken site ---

(#50475509) şu entry'de bahsedilen yazılım hatasının devam ettiği ve faturanın müşteriye kesildiği web sitesi.

almış olduğum 2 bileti iptal ederken, hiç sorun çıkarmadan iptal edip, üstüne bir de ''işlem başarılı'' bildirimi verdi. sonra sayfadan çıktı, başka hiç bir yönlendirme yapmadan. iki biletin de iptal olduğunu düşündüm haliyle. sonra bir gece telefonum çaldı. güney akdeniz seyahat'ten bir bey arıyordu, gelmiyor musunuz, otobüs kalkmak üzere diye. o zaman anladım bu işte bir terslik olduğunu. (amca da ne tatlı bu arada, gelmiyor musunuz diye arıyor.) kredi kartı dönem içi hareketlerimi inceledim hemen. yalnızca bir bilet parası yatmış. konuyu ''yardım'' bölümünden ilettiğim yetkililer de ''her bilet iptaliniz de size mail ve sms gönderimi yapılmaktadır.'' diye cevap verdi. ama her ikisinden de hiçbir şey gelmedi bana. bunu da ilettim yetkililere. ancak sonuç ne derseniz, diğer biletin parası bir güzel havaya gitti. ve tabii güney akdeniz seyahatin de en öndeki en satılabilir iki koltuğu da.

[https://www.sikayetvar.com/govegocom https://www.sikayetvar.com/govegocom]

bu şikayet sitesinde de aynı sorunlarla karşılaşmış bir sürü insanın şikayetini görebilirsiniz.

sonuç olarak, uzak durulması gereken site.

--- uzak durulması gereken site ---
  • metro turizmin adının geçtiği yerde ilgimin bittiği site. yıl olmuş 2016 hala metroyu kullanan var.
hesabın var mı? giriş yap