• yine ne kadar boş beleş adam varsa toplandığı yeni acun programı.
  • acun ve ekibince yazılmış senaryoya göre edilecek kavgaları, yaşanılacak aşkları baştan belli olan, formatı bayık, sunucusu kayık, seyircisi alık bir yeni aptal meşgalesi. allahını seven izlemesin.
  • erdi angry birds'de kırmızı olan kuşa benziyo ya :v
  • butun ulke gozaltindayken, kendine dalga gecer gibi isim secmis sacma sapan bir yarisma.
  • yeni bir entry girip prim vermek istemezdim ama bu programla ilgili son entry girişim ve bir daha izlemeyeceğim. 2 karakter sıyrıldı. erdi ve zeyd. çünkü ikisi de uyuz. ve ikisi de bu hafta elenmek üzere aday oldu. sonra ne mi oldu? acun medya birden eleme sistemini 4'lü eleme sistemine çevirdi. acun medya bunu daha önce ütopya ve survivor'da da yaptı. tamamen kafasına göre kurallar çıkartıyor.

herneyse iyi tarafından bakarsak tweet bile atan yok. kimse sevmemiş programı..
  • erdi isminde tv tarihinin en antipatik simasını barındıran yarışma. turabi ya da ütopya semih bile daha sevimli bakın o derece diyorum.
    bir de samed adında (evet t değil d ) atanamamış bir suat suna var.
  • yarışmacı olabilmek için 37000 kişi başvurmuş ama yarışmayı izleyen 37000 kişi yok.

acun evreni için bile çok saçma.
  • ege adında bir yarışmacı var. mark zuckerberg sandım.
  • zeyd denen elemanın mal taklidi yaptığı yarışma. reyting lazım tamam ama mal kontenjanı biraz daha profesyonel biri ile doldurulabilirdi.

ayrıca acun'u buradan kınıyorum. kadın yarışmacılar rezalet. evin en güzeli öykü serter. öyle özetleyeyim.
  • ramazan 4 aydır tüm oyunlarda istatistiklerde evin 1.si olmuş. parkur oyunu yapılmış orda da 1. olmuş. en sona kadar efendiliğini korumuş yapabilceği her şeyi yaparak gelmiş. fakat aptal bi oyunu kaybederek tüm yaptıkları boşa gidip erdi gibi bi recep ivedik çakmasına elenerek hayaline veda ediyo. erdi de istatistiklerde sonuncu bu arada.
    şimdi survivor gönüllüler kadrosuna bakıyorum. seçilenlerin ne vasıfları varda ramazandan daha üstün olup gitmeye hak kazanabilmişler? çocuk 4 aydır emek veriyo 1. oluyo ama eli boş dönüyo. demekki acunun programlarında başarılı olmak değil boş boş konuşup etrafa sıkıp kavga çıkarmak hepsinden daha değerli oluyo. keşke o kadar oyunu boşa oynatmasalardı da en fazla boş konuşup kavga çıkaran yarışmasıyla survivora gidecekler belirlenseydi. ramazan boşuna herkesi yenip yorulmamış olurdu.
hesabın var mı? giriş yap