şükela:  tümü | bugün
 • göztepe taraftarının entrylerini okuyunca farkettiğim durum. beşiktaş taraftarı gibi romantiklikler, fanatik görünme çabaları... biz tiner kafasına zor dayaniyorken bir de boyoz kafası. aman allahım.
 • avrupa da en başarılı 3.türk takımına bunu demek komik, genetiğimiz biraz kibirli olmaya müsait abartmayın, son kaleci istanbullular, romantiklik, fanatiklik konusuna gelirsek zaten bunda 1 numarayız göztepe olarak en iyi besteler, sloganlar, pankartlar, hikayeler bizde süperlig de 3.olamayınca başarı için sevmedik diyenler için tabi biraz şaşırtıcı.
 • devre arasında ciao bella çalan, golden sonra dağlara gel çalan, güzel taraftara sahip güzel kulüp. mazisiyle de türkiye'nin büyük kulüplerindendir.

  zengin pici takım taraftarları sosyalizmi de devrimci romantizmi de küçümser elbet. ama biz ne demiştik? güzel günler göreceğiz güneşli günler.

  siz şikenizle balçığa bulanırken biz güneşe akın ediyoruz. göztepe de büyüklüğü ve duruşu ile ancak naçizane kardeş takımımız olur. maçlarda tekbir getirenler sizin kardeşiniz olsun. biriniz katar emiri yalakası diğerini fetö taraftarı. biz bize yeteriz.

  ne demiştik?

  (bkz: la vittoria sara nostra)
 • hassiktirin ordan diyerek reddettiğim önerme.

  bir tarafta semtine, takımına ne olursa olsun bağlı taraftarların desteklediği, bulunduğu yere sadece kendi imkanlarıyla gelmiş güzide bir kulübümüz; diğer tarafta gücünü tamamen ilk kurulmuş takımlardan olmaktan olan statükonun takımı.

  göztepe çok çok daha değerli bir kulüptür.