3486 entry daha
  • az önce aracı sitelerden birine bakıyordum, çıkan kişilere baktım, hani bu adamlar gerçek mi diye beş kişiyi buldum (evet işsizim) şu an bulduğum kişilerin sadece bir tanesi amerika’da yaşıyor ya da oraya gitmiş gelmiş, geri kalanlar burada yani dört kişi. madem bu ülkede kalacaksın madem gitmeyeceksin yada kenarda yeterli paran yok?? güzel kardeşim neden başvuruyorsun ? neden insanların hakkını yiyorsun? bazı insanların en büyük hayali bu orada adam gibi bir yaşam kurmak, hele bir tanesi dikkatimi çekti tam reis 1453 modunda bir eleman iş yeri sahibi yani düzenini kurmuş kendi işinin patronu. gerçekten günahtır, madem o kadar 1453 modundasın neden başvuruyorsun?bu gerçekten bir insanın geleceğiyle oynamaktır sadece türk biri için konuşmuyorum , üniversite sınavına kendini denemek için giren kafayla aynı zihniyet.

bazıları orada homeless olacak adaylar diyor, sevgili yüksek zekalı arkadaşlarım?, oraya giden adam ilçe değiştirmiyor veya köprüden avrupa’ya kasına geçmiyor? kendine yeni bir hayat kurmaya gidiyor? herhalde orada ne gibi zorluklarla karşılaşacağını? az çok tahmin ediyordur?.

eğer gitmeyecekseniz, 15.000 dolarınız yoksa veya büzüğünüz yemiyorsa başvurmayın,?? yarın bir gün konsolosluktan? neden deport yedim demeyin.
4684 entry daha
hesabın var mı? giriş yap