• http://666kb.com/i/d9zps2n29v1r56e8v.jpg

sevgilisine yapılan bir yorum kahkaha attırmıştır.

bu arada gökhan'dan falan 2-3 gömlek üstün sağ bektir.
  • gokhan gonul'u tshirt diye katlayacak yetenekte sag bek.
  • yillik 3-3.5m euro arasi bir ucrete ve 3m euro gibi bir imza parasina fenerbahceyle 4 yillik anlasmasi beklenen dinamik sag bek
  • komik insanlarız vesselam.burada auvvv van der wiel diyenler çoğu muhtemelen oturup doğru düzgün bir maçını izlememiştir.

isminden, geldiği takımdan, dövmelerinden falan çok iyi olduğunu düşünüyorlardır.

ben de hiç izlemedim, elimde istatistiksel olarak geçen yıl ligde 38 maçın 17 sinde oynadığı, sahada toplam 690 dakika kaldığı ki bu maç başı bir devre bile etmiyor ve 2 gol 4 asistlik bir performans sergilediği var.

alacağı imza parası, garanti ücreti ve maç başlarını düşünürsek yıllık alacağı ücret 4-5 milyon euro civarı olacaktır.yaşı da 28. yorum sizin.
  • hayırlı olsun , fenerbahçemize...
  • gökhan töre ve ricardo quaresma'nın karşısında maymun olmak için taaa hollandadan gelmiş futbolcu.
    halbuki biraz sabretse, şampiyonlar ligi'nde de bu amacına nail olabilirdi.
  • biraz maliyetli olabilir fakat gayet iyi transferdir. 2-3 yıl öncesine göre kariyeri biraz düşüş yaşamış olsa da türkiye standartlarında her türlü iş yapar. açıkçası seviye ve kariyer oalrak bana eboue'yi hatırlatıyor. kalite olarak gökhan'dan çok bir fazlası olduğunu düşünmüyorum fakat yaş itibariyle daha genç olduğu ve kariyeri göz önüne alındığı için daha maliyetli olması da son derece normal.

sonuç olarak fb için gayet iyi bir transfer. gg gelmeden önce benim beşiktaş'a gelmesini istediğim bir isimdi. halen daha bir son saniye sürprizi ile hazır istanbul'dayken vapura bindirip karşıya geçirip imza attırsak çok sevinirim*.
  • kariyeri boyunca ajax ve psg'de oynamış hollandalı futbolcu.

oynadığı takımların üst düzey olduğunu ve milli takım formasını da terlettiğini düşünürsek türkiye'de başarılı olması sürpriz olmayacaktır. o yüzden gerçekleşirse fb için gayet iyi transfer olur.
  • gökhan töre ve quaresma nın karşısında maymun olacakmış. ulan siz daha gökhan gönülü maymun edemediniz. o kadar hayran kaldınız ki adamın 5 aydır kapısında yatıyorsunuz. sezon açılmadı ama tinerler çoktan açılmış heralde.
  • kız arkadaşı çok güzel olan futbolcular ekolünden gelen bir topçu.
hesabın var mı? giriş yap