• 17 aralık 1995 doğumlu olan fransız basketbolcu. kendisi 2.03 boyunda 118 kg ağırlıyla oldukça ağır ve yer kaplayan bir oyuncudur. bu sezon fransa birinci ligi'nde rouen forması giydi, takım küme düştü ama kendisi için iyi bir sıçrama noktası oldu. 29 dk ortalamayla 11s- 7r- 1a /1tk ortalamaları var. %57 ikilik - %42 üçlük ve %76 serbest atış isabetleri var. 2016 nba draft'i ne katılacak, özellikle dış şut tehdidi olması önemli bir etken.
  • celtics, draft haklarını savurmaya devam ediyor. bu adamı ilk turun sonunda bekliyordu herkes, onlar 16. sıradan seçti. çok enteresan yahu.
  • celticsleri sinirden çılgına çeviren draftın kahramanı olan oyuncu
  • 1 yıllığına çin'de oynayacak. sonra nba'e dönebilir.
  • yao ming'in sahibi olduğu shanghai sharks takımıyla 1 yıl/1.5 milyon dolara anlaşan oyuncu. overrated olduğunu düşünüyorum. 4 numarada 2.03 boyuyla kısa kalıyor nerdeyse ve çok ağır ayrıca cidden kilolu. diaw kadar yetenekli olmadığına göre celtics'in bok gibi kullandığı draft haklarından biri olacak.
  • çok kötü draft seçimi. ne boyu var ne atletizmi ne sağlam şutu, sahada dolaşan yeteneksiz bidonun teki.
  • (bkz: boston celtics) 'in göbekli oyuncusu , nba doğu finali 3. maçında oyuna girdi, cidden merak ettirdi bu tercihiyle brad stevens
  • celtics'te glen davis'in ruhunu yaşatmaya para alıyor muhtemelen. ben bu kadar kilolu oyuncu görmüştüm ama bu kadar kilolu ve işe yaramaz bir oyuncu görmemiştim. hayret ettim. danny ainge'in 15 yıldır saçmaladığı kim bilir kaçıncı draft tercihi.
  • yeni nesil boris diaw olarak seçildiğini düşündüğüm ama fransız tosun olmaktan öteye gidemeyen boston celtics topçusu. göbek falan tamam çünkü, avrupalı diye pas atmayı biliyor diye düşünülüp seçilmiş olabilir. başka açıklaması yok resmen, furkan korkmaz, ivica zubac, timothe luwawu-cabarrot(ismine hastayım) net bu adamdan daha potansiyelli avrupalılar(zizic'i de celtics seçtiği için saymadım). üzerine malcolm brogdon ve dejounte murray gibi bu adama kıyasla kaçan çok büyük balıklar var. jayson tatum'u da bu tosunu da aynı yöneticiler seçti, nasıl bir kafa yapıları var anlaması oldukça güç.
  • yaz ligi itibarı ile (ki bu üçüncü senesi) kendisinden köy yahut kasaba olmayacağı anlaşılmaktadır.

kadrodaki yerini tacko fall'a kaybederse şaşırmamak gerekir.
hesabın var mı? giriş yap