• istanbul üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro ana sanat dalı öğrencisi. maki isimli dizide, ceyda düvenci, müşfik kenter, melih görgün, kadriye kenter gibi usta oyuncularla birlikte rol almış gelecek vaad eden neşeli, güleç, güldüreç, kıpır kıpır, şen şakrak insan.
  • mezuniyet oyunlarının ikisini de gerçekten önemli kişisel sebeplerimden dolayı kaçırdığım vefalı insan. eminim ki ikisi birbirinden iyi olmuştur. ve umarım hayat olduğundan daha iyi geçer ileriki zamanlarda, ne diyelim hayırlısı...

(bkz: cümlemize)
    (bkz: amin)
  • "kız pek güzel, latif, şirin" dizelerinin hayat bulmuş hali bir güzeller güzeli.
    "hem çok güzel, hem akıllı, hem çok komik, hem de bu kadar yetenekli olsun, kim ola ki acep" sorusunun cevabı, acar'ın en büyüüük aşkı.
  • umut vaad eden oyuncu, annemin lisedeki öğrencisi, burnumun dibindeki komşum, hayvansever, çağırılmış olduğum reklam filmlerinin cast çekimleri için beni bıkmadan usanmadan çalıştıran, zengin olunca bana i-phone32 alacak kişi. aramızdan biri.

ha bir de acar'ın büyük aşkı.
  • süper neşeli, dünyalar güzeli, gözleri çok şahane olan aynı zamanda da yetenekli, işini iyi yapan, yardımsever ve müthiş insan :)

yazmayanı dövüyorlarmış; acar'ın büyük aşkı :)
  • sıfır derecede aşk'ın yeteneklisi güzeller güzeli.
    doğumgünü kutlu, her yaşında acar'ıyla mutlu olasıca.
  • gecenin bir vakti evine çat kapı gelen kedisever arkadaşlarına kucak açıp, hamile kedisini mıncırmalarına izin veren ve çok lezzetli 'anne yemekleri' yapan dünya tatlısı kadın.

ailecek seviyoruz, söylemiş miydim?
  • kaz gelicek tavugu esirgeme dedi inandik , yanildik ..
  • trt çocukta masal kitabı adlı programda masal anlatan abla. yüzüne ne sürüyosa çok parlıyor onu az sür.

ayrıca programda ismi gümeç alpay olarak geçiyor.

boşanmış mı acaba
  • muhteşem yüzyıl kösem isimli dizide şivekar sultan'ı oynamaktadır.

isminin anlamı bal peteğini oluşturan altıgen demekmiş.
hesabın var mı? giriş yap