• ingiltere’den gelen 750 milyon paund suriyelilerle harcanmadan! bu enteresan vaka için devletten gerekli yardımı alır umarım.
  • gündeme gelmesi gereken bir insandır.
    afagan ve suriyelilere sokağa başı boş cocuk doğurmaları için verdiğiniz paradan %0.1 ayırıp şu insana çare olun.
  • 51.000 dolara çanta satın alabilen kimselerin bulunduğu ülkemizde, mutlaka italya'da tedavi olabilmesi için destek olabilecek birileri vardır, diye umut ettiren hadise.
  • bu ablaya sahip çıkılmalı.
    ablanın vücut bütünlüğü tehdit altında olduğundan yaşam standartı düşüyor ve yaşadığı stresi tahmin bile etmek mümkün değil.
    up
  • sağlık bakanlığı yetkililerinin bir an önce ilgilenmesi gereken hastalık durumu.
  • şu kadıncağız yardım alamadığı tedavi olamadığı için hayatını kaybederse, iki elim yakanızdadır elin herifinin peçelisinin sek tabak kebabının hatrına sağda solda ossiki meilyardöler harcadıh diye böğürenler.

edit: ümit ediyorum ki bu can ölüme terk edilmesin.
  • allah acil şifalar versin, umarım yetkililer konu ile yakından ilgilenir.
    suriyelilere 30 milyar dolar değil 300 milyar dolar harcansa bile, kendi vatandaşının yanında olmayan bir anlayış kaybetmeye mahkumdur.
  • sarayın ışıklarını 1 ay yakmasınlar ablanın tedavi parası çıkacak belki.

(bkz: up)
  • başlık bile üzücü iken linkine hiç tıklayamadım.

türkiye sosyal bir devletse yardım etmesi gereken kişi.
  • bilimde ilerlememizin zorunlu olduğunu gösteren olaylardan biri. insan öldüren savunma sanayinde gelişmek yerine insan yaşatan teknolojiler üretmenin vakti gelmedi mi?
hesabın var mı? giriş yap