şükela:  tümü | bugün
  • gözlüğü çıkarınca uğur böceğine benzeyeceğini bildiği için bulutlu havalarda bile güneş gözlüğüyle dolaşan erkektir.

sanal mecralarda sıklıkla rastlanabilir. adam güneş gözlüğüyle david beckham, gözlüğü çıkarınca kahtalı mıçı.

güneş gözlüğü büyüsü diye bir gerçek var.
  • o gözlük göz rahatsızlıkları sebebiyle zorunluluktan da takılıyor olabilir uyandırayım.

güneş gözlüğünün sadece güneşli havalarda takılması gerektiğini düşünmek kahtalı mıçı olmaktan daha beter, cahillik de çok boktan şey ayrıca.

edit: alttaki entry de ağlamış bin ini mi kistidiyirim diye... ''bulutlu havalarda bile'' cümlesini diğer kişiliğin mi yazdı?
  • okuduğunu enteresan yerlerinden anlamanın içler acısı halini görmemizi de sağlamıştır.

ben burada asıl görüntüsünü gözlükle gizleyip gözlüğü çıkarınca karizması dağılan şahıslardan bahsediyorum, duyarcı arkadaş sazan gibi atlayıp göz rahatsızlığından dem vuruyor.

sanki onu kastettik..

bir şeye de bodoslama dalmayın ya.
  • kadınlar yüzüne makyajla kat çıkıyor, başlık sahibinin takıldığı şey güneş gözlüğü.
  • (bkz: erhan güleryüz)

bir konser öncesi kendisine eşlik etme fırsatı buldum. konser bittiği zaman gözlüğü çıkarınca tanıyamadım.
  • özellikle rayban 2140 gözlük kullanan erkeklerde gözlemlediğim durum. gözlük modelinin eğikliğinin etkisi midir yoksa gerçekten yüzlerine yakışan gözlüğü bulmaları mıdır kilit olay tam olarak çözemedim de gözlükler çıktığı an insanın bir daha gözü bile kaymaz oluyor.