• the witcher 3 wild hunt oyununda bir kart oyunu.

yalniz bir kart oyunu deyip gecmeyin, resmen tek basina ciksa satin alip oynanacak bir oyun daha yapmis cd projekt red. inanilmaz derecede zevkli bir oyun, kafa calistirtiyor oldukca. cozmesi de oldukca kolay, 2-3 el oynayip para kaybettikten sonra cidden kafa calistiran, zevk veren bir oyuna donusuveriyor. werewolf bandit vb. kovalamaya guzel bir ara icin ideal.

dikkat edilmesi gereken bir iki husus var bununla ilgili. oncelikle bazi ps4 kullanicilari arada bir coktugunu belirtmis oyunun bunu oynarken, bana denk gelmedi ama yine de save edin, ne olur ne olmaz. sonra her oyuncuyu yenince bir kart aliyorsunuz ondan, ama ayni adamla bir kez daha oynarsaniz bir kart daha alamiyorsunuz. yani kotu deckli oyuncuyu somurme gibi bir ihtimal yok. sonuncusu ile cok iyi decki olan oyunculara bulasmamak. hero kartiniz yoksa mesela velen haritasinin guneydogu kisimlarinda adi o ile baslayan bir sahil kasabasi var, oradaki shopkeeperlardan birine sakin bulasmayin.
  • butun gun manyak gibi oynamak istedigim oyun. witcher 3 te 40 saat gameplay yapmisimdir. kemiksiz 6 saati gwent ve gwent karti pesinde kosarak gecti. o derece.

bu arada benim gibi gwent bagimlisi olan oyunculara siddetle magic the gathering kart oyununu oneririm.
  • oyun içinde oyun. basit olmasına ve kısmen şansa dayanmasına karşın bazen stratejik olarak düşünerek karar verilmesi gereken kart oyunu.

2 gündür normal senaryoyu oynamayı bırakıp sadece gwent kartları ile ilgili senaryoları tamamlayarak, her şehir kasabada bulduğum adamları gwent oynamaya zorlayarak geçiriyorum. tüm kartları tamamladım sayılır, favori kartım ise villentretenmerth!
  • şöyle gerçek versiyonu satılsa da hayvan gibi oynasak dediğim mini oyun. hastasıyım.
  • bagimlilik yapan bir in-game kart oyunu. yalniz decklerin guc bakimindan olarak tam dengelenmedigini dusunuyorum. hamza hamzasson bir el atsa keske.

mesela, monsters deck'i inanilmaz kuvvetli. cunku bunlar diger kartlari cagirabiliyorlar ve bir anda 80'leri asan ellere sahip oluyorlar. karsisinda villentretenmerth veya frostbite gibi meleeleri 1'e indiren bir kart yoksa, oyunu kazanmak neredeyse imkansiz.

resmi blogunda soylenenlere gore henuz gercek hayata gecirilmesi dusunulmuyormus.
  • witcher'ın boktan savaş sistemine ilaç gibi gelmiştir. savaşlar bir süre sonra baymaya başlayınca gwenth atıp deck yapmaya çalışıyorum. henüz doğru düzgün bi northern deckim var diğerleri biraz hikayeden. hero cardlar dolu destede amma onlar da debuff yemediği gibi buff ve summonlardan da etkilenmiyor o yüzden çok güvenmeyin derim. şimdiye kadar beni tek zorlayan deck nilfler oldu. ben kart kullandıkça adam spy kartlarıyla biriktiriyor. sonra kart kalmıyor elimde yeniliyorum. onun dışındakiler ya önden her şeyi sürüyor pas geçiyosunuz veya iklim kartlarıyla monsterları felan yalan ediyosunuz. şu sıralar brotheldeki büyük turnuvaya girmeyi düşünüyorum. save yapıp bi denedim baktım 2 hatunda ağır hezimete uğradım
  • bari ios'da, android'de çıkarsalar dediğim magic benzeri kart oyunu.
  • witcher 3: wild hunt'ın 13 ekim'de çıkacak olan hearts of stone eklenti paketinin limited edition'ında scoia'tael ve monsters gwent destelerinin bulunacağı duyurulan kart oyunu.
  • hearthstone'dan daha zevkli,daha güzel mini-oyun. witcher'da ki paralarımın çoğunu inkeeper'dan falan gwent kartları satın alarak harcıyorum.
  • gelmiş geçmiş en iyi masa oyunu. eğer her iki tarafta da iyi bir deste var ise bir oynamaya başladığınızda saatlerce başınızı kaldıramıyorsunuz.

hearts of stone ön siparişi verdiğim için 10 dolar + shipping karşılığında gerçeğine sahip olabilme şansım olan oyun. yalnız sadece 2 deste olması alıp almama konusunda kararsız bıraktı.

yapın şunun tam versiyonunu, evi arabayı satalım be cd projekt.
hesabın var mı? giriş yap