• herhangi bir insanla selamı sabahı kesmem için bir astroloji bir de bu haarp başta olmak üzere bunlar hep amerika'nın oyunları ve illuminati zırvaları yeterli olabiliyor çoğu zaman. benim için gerizekalı ayracı görevi görüyor sağ olsun.
  • bugün birisinden öğrendim ki eğer haarp gerçekse bunun yarattığı depremden yaralanan ölenlere yardım etmek insani değil siyasi bir duruş olurmuş. çünkü işin içine siyaset girmiş bi yerinden o açıdan.
  • bugün tekrar gördük ki ciddi ciddi 17 ağustos depremini amerikanın yaptığını düşünenler var.

(bkz: 17 ağustos 1999 gökyüzü)
  • zamanında ceviz kabuğu programında tartışılan konu.konuk kimdi hatırlamıyorum ama genelkurmayın amerikdaki askeri ataşeden bilgi toplamasını istediğini ve onların da sadece abd de 3 çeşit deprem ve iklim silahı olduğu yönünde rapor vermesidir.sadece tek bir silahın 1 milyon kişiyi öldüreceğini söyleselerdi hiroşimadan önce buna kimse inanmazdı
  • elbet yapılabilir bir teknolojiye eninde sonunda erişilecektir. fakat bahsedilenler ve söylenenler şu dönemin teknolojisinden bana göre uzak.

nicola tesla üretken ve son derece değişik fikirleri olan başarılı bir insandı. hayal kurmak bir şeyi üretmenin başlangıcıdır. hayaliniz yoksa, zaten ortada bir şey yok demektir.

einstein bana göre en uç noktada hayal kuran ve bunları başarı ile uygulayan isimlerden birisiydi.
    kendisinin rainbow project için benzer bir çok yazıyı okuyabilirsiniz. ışık hızı.. üstelik 1943 senesinde. sizce 1943 senesinde bu teknolojinin ilk adımı bile atılmış olsaydı bugün abd ne durumda olurdu? muhtemelen abd ışık hızı ile evrenin her noktasını keşfetmiş ve dünya gezegeninden çoktaaaan göçmüştü.

işte rainbow project 1943 senesinde neyse bugün haarp aynı şeydir. yani şu teknoloji ile olanaksız bir durumdur.
  • kapatılıyormuş.
    nihayet komplolardan kurtulabiliriz artık yada daha derin komplolar bizi bekliyor demektir.
    şimdi komplocular düşünsün.
  • an itibari ile sitesine girilemeyen proje.
  • amerikan hava kuvvetleri ar-ge biriminin finansal desteği keseceğini açıkladığı proje. bunun üzerine proje yürütücüleri arizona dışındaki üniversitelerden ve başka ülkelerden kullanım başına ücret tabanlı finansal destek arayışına başlamış. yani artık isteyen her ülke deprem yaratıp atmosferi kontrol edebilecek.

http://scitation.aip.org/…le/67/8/10.1063/pt.3.2478
  • tesis kapatilacakti. en son oyleme aciklama yapilmisti.
  • içtigim kahveyi püskürtmeme neden olan şeydir az önce. haarpla ilgili düşünceler vardı kafamda. gizemli olaylar vs falan diye düşünürken sol frame'i yenilememle en üstte bu başlığı gördüm. noluyuruz amk dedim kendi kendime. hayırdır lan?
hesabın var mı? giriş yap