• inanılmaz olay. çetiner çetin adlı şahıs "ukraynalı kadınlar kocalarını bırakıp kaçıyor. türkiye'de hiçbir kadın kocasını bırakıp kaçmaz'" diyor. stüdyoda da kimse tepki göstermiyor. dahası hülya hökenek denen şahıs da başını sallayıp onaylıyor bu iğrenç sözleri.

oğlum savaş olağanüstü haldir. ne yaşayacağınızı ya da yapacağınızı önceden bilemezsiniz. kimseyi yargılama aptallığı yapmayın bu durumlarda. aklınız fikriniz ukraynalı kadınlarda. biraz şeref, haysiyet olur lan insanda.

https://twitter.com/…?t=xwzlu6fdkollwqcxbod85w&s=19
  • olayları bizim tv kanallarından izlerseniz kafayı yersiniz. kesinlikle uzak durulmasını öneriririm.
  • hayallerde yaşıyor bazı ibneler.
  • ne alaka böyle bir yorum yaptığını çözemedim. türk kadınını mı övmeye çalışmış ukrayna kadınııı mu yermeye çalışmış. gereksiz, aptalca bir yorum. savaş muhabiriysen savaşı anlat sanane kadından, çokuktan, çocuktan.
  • savaş sırasında olması gerekenin olmasıdır. kadınlar ve çocuklar asker değildir ki buna rağmen savaşan kadınlar orada var. buna laf edeceğinize savaş sırasında karısını çocuğunu savaş yerinde bırakıp ülkemize kaçan suriyelilerle afganlar ne oluyor?
  • turkiye'de savas ciksa, esleriniz de sizinle birlikte kacacagindan, hakli oldugunuzu sandiginiz durumdur.
  • ben de "yuh televizyonda da mı ukraynalı kadınlar gelsin sınırdan alalım ehehe" diye çomar muhabbeti yapılmış diyerek tıkladım başlığa, meğer muhabir sınır kapısına erkeklerin eşlerini/sevgililerini getirdiğini, türk kadınının erkeğini geride bırakmayacağını düşündüğünü söylüyormuş.

bu mu hakaret? allahın hayatsız ergenleri, bilgisayar başında linçlemeye adam mı arıyorsunuz siz bütün gün?
  • bugün çıkan haberlerde ukrayna’da olmadığı halde ukrayna’dan canlı yayın yapıyormuş gibi yaptığı iddia edilen arkadaş değil mi bu?
  • vay arkadaş, bu ukraynalı kadınlar niye bu kadar dert oldu türk halkına bu süreçte?

türkiye'nin, ukrayna'da olup biten her şeyi kadınlar üzerinden anlama/yorumlama çabasının en son halkası olan garip gazeteci yorumudur.

(bkz: ukrayna'daki manitaları sınırdan almaya gidiyoruz)
    (bkz: ukraynalı bayanlar gelin evlenelim)
  • çetiner yapar..
    şaşırmayın
    liyakatsizlik böyle birşey
hesabın var mı? giriş yap