şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de girişimcilik konseptleri çok gelişmiş olmasa da önemli bir ihtiyaca cevap veren girişim olmuş. umarım başarılı olur ve yaygınlaşır.
 • platin dergisi tarafından 2016 yılının en dikkat çeken 40 girişimi arasında gösterilmiş
 • "paylaşan, konuşan, tartışan, üreten herkese açık bir komünitenin ortak yaşam ve çalışma alanı" mottosuyla faaliyete başlayacak olan bir "yeni nesil çalışma alanı" girişimi.

  internet sitesi: http://www.habita.com.tr/

  facebook sayfası: https://www.facebook.com/habita.coworking/

  twitter profili: https://twitter.com/habita_co

  instagram sayfası:
  https://www.instagram.com/habita_co
 • faaliyetlerine başladığını ortamın ambiyansına uygun oldukça eğlenceli bir partiyle geçen hafta duyurmuş olan "paylaşımlı ofis" mekanı.

  reklam ajansı gibi bir mekan yapmışlar, oldukça renkli ve ferah. tribün konsepti epey hoşuma gitti.

  ofis veya masa kiralamak, ya da 50-60 kişilik gruplarla etkinlik düzenlemek isteyenler için oldukça makul fiyatlı kocaman bir alan yapmışlar.

  istanbul'daki ofis kiralarını düşününce dünya'daki diğer metropollerde zaten yaygın olan bu sisteminin epey talep göreceği aşikar.
 • sanayi mahallesinde faaliyet gösteren bir coworking space. muadillerine göre oldukça uygun fiyatlı alternatifler sunuyorlar.

  alternatif malzemeler kullanılarak oldukça güzel bir tasarım yapmışlar. bulunduğu muhitin havasını kaybetmeden oldukça geniş, aydınlık ve ferah bir çalışma alanı yaratmışlar.

  yine bir tam katı yine endüstriyel bir tasarımla özel etkinlikler, sergiler vb. organizasyonlar için ayırmışlar.

  bilgi almak istediğinizde sizi www.habita.com.tr/intro adresine yönlendiriyor, iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde sizinle temasa geçiyorlar.
 • önceki hafta açılış partisine gittim. plazalara tıkışıp çalışan bir neslin temsilcisi olan şahsıma: işte bu! dedirttiler.. nefis bir ortam yaratılmış.

  şimdi ne demek istediğimi anlamayanlar için şöyle izah edeyim. burası da bir ofis esasen ama hani böyle imrenerek bakılan google ofisleri vardır ya, o tip bir his veriyor işte.. yani ofis gibi olmayan ofis ortamı yaratmışlar... bayıldım şahsen.

  aynı ambiansı başka kurum ve kültürden insanlarla paylaşmak ta bir başka artı bana göre.. netice itibariyle bu iş olmuş...