• az önce bana sözlük etiğine aykırı gönderi yaptığım için çaylak olduğumu bildiren bir mail yolladı. ama sorun şu ki ben böyle bir sözlüğün var olduğunu bu maille öğrendim.
  • az önce kapıya geldiler, kafama odun vurup gittiler, üye olmadığım halde gg entry girmişim.
  • mail geldi buradan. "bugün ileti rekorumuzu kıracak gibiyiz" diye. anlamıyorum ki ben, final haftasında olan bir okulun sözlüğü bu rekoru bu zamanda nasıl kırabilir?
  • biraz önce başka bir iş için 10minutemail'den aldığım mail adresime "çaylak oldunuz" diye mesaj atan sözlük. adresimi nereden bulduklarını bilmiyorum, aklıma gelenlerse hiç hoşuma gitmiyor.
  • reklam yapmaya mı çalışıyolar napıyolar anlamadım ama aynı mailden bisürü kişiye atmışlar anlaşılan. noluyo lan? diye cevap atmayı düşünüyodum ben de.
  • an itibariyle beni de çaylak etmiş sözlük. "allah allah ne ara üye oldum ki ben buna" diye düşünüyordum ki, bu başlık ufak bir aydınlanma yarattı.
    sıra geldi diğer çaylak edilenlerle ortak noktalarımı bulmaya...
  • arka arkaya birkaç bölüm house md izlememin etkisiyle tanıyı koyuyorum, sözlük kullanıcıların twitter da tanımladıkları e postaları kullanarak kendi reklamını yapmaya çalışan bir yönetim taifesine sahipler. ayrıca dr cuddy o kadar da çirkin değil.
  • ilk yıllarında güzel bir ortamı olan sözlüktü. yazarlar uzaktan değil, bir çoğu kampüsten insanlardı.

o dönemdeki güzel insanlara selam olsun.
  • güven sözlük ile birleşen eski sözlük. linkine tıkladığınızda artık güven sözlüğe yönlendiriliyorsunuz. bundan böyle çalışmalarını güven sözlük üzerinde yapacaklarmış.
  • sağ yanımızdaki google reklamlarında yer edişi beni dumura uğratmıştır.
    aslında uğratmamıştır ama gariptir yani. *
hesabın var mı? giriş yap