3 entry daha
  • aylardır insanların parasını yatırmıyorlar...
    evet, reklam alırken iyi, insanlara joker satarken iyi ama insanların parasını ödemeye gelince çiftlik bank modeli kaçış, öyle mi? her yere yazacağım, o paraları eşşek gibi ödeyip insanlardan da özür dileyeceksiniz, bu sefer de insanlar o uygulamayı silsin diye her gün buraya yazacağım!

kimse yazmasa ben yazacağım...
  • kazandığınız para harcadığınız internet ücretinden çok az. yemeyin böyle yemleri.
  • ortada çok saçma bir durum var.

reklam alıyorlar, sponsorları var. bir zamanlar 500.000 kişinin girdiği yarışmalara şimdi 55.000 kişi bile gelmiyor. yani para da daha az insana dağılıyor.

bu kurnazlık ne? bu işbilmezlik ne? bu sülün osman'lık nereden geliyor?

bir de o kadar utanmazlar ki sunucularına açıklama bile yaptırmıyorlar, ölü taklidi yapıyorlar. instagram'dan copy-paste cevaplar veriyorlar. süreci yönetme becerisi de rezalet yani...

"ayyyy 20 tl yeeee mi ihtiyacınızzz varrrr!" diyenlere de sözüm şu... burada 20 tl'lik blutv ya da bedava maç linki kovalayan da sizsiniz. insanları bir salın artık da neyi nasıl talep edeceklerini size sormasınlar.
  • gün geçmiyor ki yeni bir rezalet daha ortaya çıkmasın.

düpedüz dolandırıcılıktır.
  • 20 tl kazanabilmek için saatlerini harcayanları üzmüştür.
  • hak yiyenlere ve sark kurnazlarina oldum olasi gicigimdir. benden up...
  • insanların paraları yatmadığı gibi harcadıkları internet ile fazlasıyla zarardalar.
    resmen canlı yayın dolandırıcılığı.
  • harcadıkları internet wifi olabilir, bi kere bu ihtimali geçin. ama insanların zamanlarını nasıl geçirdiği, telefonlarını nasıl kullandıkları, kaç lirayı kafaya taktıkları sizi neden gerdi onu anlamıyorum. ortada vaat edilen ve ödenmeyen bir ödül var. bu bir yarışma. orada sponsorlarla reklam yapılıyor izleyiciler de yarışma süresince buna maruz kalıyor ve belki kazanma hırslarını tatmin ediyor, belki can sıkıntısını gideriyor. size ne ya size ne bu gerekçelerden? ortada bir çeşit dolandırıcılık var ve işin içinde turkcell gibi her yerde uçtuğunu kaçtığını iddia eden, türkiye'nin en iyi operatörü olduğunu iddia eden bir gsm şirketi var.

instagram'da her postlarının altı paramızı yatırın yorumlarıyla dolmuş, yarışma sırasında chat kısmında yazılıyor, hatta sunucularına bile yazanlar var, ama bu kişiler herkese copy-paste cevaplar atıp ölü taklidi yapmaya devam ediyorlar. bu yarışmanın sponsorlarından biri de hepsiburada mesela.

eleq mesela bu duruma düşmemek için ara verdiğini duyurdu ve hesaplarda biriken minimum 50 lira bakiyeleri bir süre sonra peyderpey yarışmacıların hesaplarına yatırdı. bu işi layığıyla yapamayacaksan sen de bu yola git hadi, her gün rezil olmanın alemi yok.
  • her gün sırf pislik olsun diye mesaj atıyoru dolandırıcı şerefsizler diyip yolluyorum...
    sonra gelip bu başlığa yazıyorum...

sosyal medya var etti bu kalpazanları madem, sosyal medya bitirecektir, tek kişi de olsam her gün pislik yapacağım taa ki kamuoyu oluşturup bu sahtekarları herkesin protesto etmesini sağlayana kadar!
  • hesabım 20 tl olmamıştı ki oynamayı bıraktım
15 entry daha
hesabın var mı? giriş yap