• eşine tavsiye; hakan ın attığı imzaya pek güvenme derim,ayık ol,gözün üstünde olsun
  • düğünde oynadığı muhteşem zeybekle vay be dedirtmiştir. herhalde futboldan uzak kaldığı dönemde bol bol çalışmış. böyle bir performans yok. bildiğin bayıldım. herkes izlesin.

trabzonlu kardeşlerimiz kendisine hala kızgın olabilir fakat ben kendisini severdim şimdi daha da takdir ettim. yeni sezonda yolun açık olsun kardeşim.
  • düğününde elektro dans,robot dansı ,zeybek dansı birde yetenek sizsiniz programında almancıların yaptıkları garip dansı birleştirip garip zevkleri olan bir tayfayı tatmin etmiş futbolcu.
  • 25 milyon avro gibi yüksek bir bonservis bedeli karşılığında ac milan'a transfer olacağı yazılan türk milli futbolcu.

bu sezon attığı goller için - https://www.youtube.com/watch?v=7nuefeklcno
  • milli takımda futbolunu beğenmediğim en üst düzey kariyere sahip gurbetçilerden. 20 maçta bir frikik atacak da.

aynı şekilde, yunus mallı ve mevlüt erdinç de öyle. kendi takımlarında nasıl oynuyorlar bilmiyorum ama milli takım'da son derece yetersizler.
  • milan'a gidiyor galiba... baresi'nin, van basten'in, gullit'in, maldini'nin, savicevic'in, seedorf'un, nesta'nın, sheva'nın, kaka'nın formasını giyecek, akıllı olsun.
  • an itibariyle sağlık kontrollerinden geçmek için milano da , bonservisi için 24 milyon euro ödeneceği söyleniyor . hayırlı uğurlu olsun.

edit:hayatında bundesliga da maç izlememiş top görse bomba sanıp kaçacak tiplerin yorumlarını gördükçe şaşırıyorum , yani koskoca leverkusen , milan bilmiyor sen biliyorsun sevgili ekşisözlük yazarı .
  • fikret orman başkanın son anda araya girerek beşiktaşımız'a kazandıracağına inanıyorum.

milan beşiktaş'ın artığı sosa'yı oynatmaya devam etsin.
  • italya'da desteklediğim bir takım olmamasına rağmen milan'ın eski günlerine dönmesini istiyorum. çok sevdiğim çalhanoğlu ile bu gerçekleşirse daha çok sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap