• google chrome da üstteki menüleri çalışmıyor, ah bir bilseler hemen düzeltirler eminim.
    (bkz: kıps)
  • firefox'ta osym ödemesi yapılmak istendiğinde beklenmeyen bir hatayla karşılaşılan site. şuana kadar beklenen bir hatayla karşılaşıldığını görmedim zaten.
  • on kere giriyorsam en az beşinde daha ana menüyü göstermeden "beklenmeyen bir hatadan ötürü" işlem sonlanıyor. internet bankacılığını zından ettin bana halkbank...
  • ie seviyor. başkasınıa bakmıyor bile.

sadece ve sadece ie seviyor.
  • bir de mesela sanal klavye mevzuu. tamam şifreyi sanal klavye ile yazıyoruz çok güzel. sonra cep telefonuna mesaj geliyor, ona da sanal klavye açıyor. e gerek yok ki lan, zaten her seferinde değişen bir numara gönderiyorsun bunu sanal klavye ile girmeye ne gerek var?
  • cep telefonuna sms şifresini göndermeyerek maaşları daha uzun süre tutabileceğine inanan banka. bu bir ruya olsa...
  • kolay işlem menüsü dışında henüz firefox ile sorun çıkarmamakta olup kendilerinden sorun çıkarmaları için daha iyi bir performans göstermelerini bekliyoruz.
  • son 1 haftadır mütemadiyen girilemeyen şubedir.birçok bankanın internet şubesini kullandım,hatta ziraat bankasının şubesini bile kullandım,gördüklerim arasında internet şubeleri arasında uzak ara en kötüsü.
  • tatil gününde eft işlemi yaptırtmasa da ileri tarihli eft diye bir seçenek sunan şube.

edit: "tatil günleri eft yaptırtmayacaksa ben ne yapıyım böyle şubeyi diye" bir eleştiri vardı onu üzerine yazılmıştı ama ilgili entry silinince yalnız kalmış. yoksa resmi olarak hafta sonları eft işlemi yapılmaz sadece eft emri verilebilir, o işlemi de zaten yapabiliyorsun.
  • yaklaşık 4 senedir en ufak bir sorun yaşamadan kullandığım internet şubesi. ilk zamanlar firefox ile kullanıyordum, şimdilerde ise chrome ile kullanıyorum. bence tek eksik yanı hâlâ android uygulamasının çıkmamış olmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap