• cok kotu film arkadas, espriler tiplemeler, owen wilson 30 senedir hala kotu oyuncu. byte israfi.
  • bir owen wilson filmi ne kadar iyi olabilirse bu da o kadar iyi bir filmdir.

--- spoiler ---

bir jakuzi sahnesi var ki, kesinlikle kız arkadaşla izlememe nedeni olabilir tek başına.

--- spoiler ---
  • bekarlara kesinlikle tavsiye etmiyorum, çok sıkıcı gelecektir. ancak evliler filmden çok keyif alacakları gibi gayet güzel egleneceklerdir.

--- spoiler ---
    g- string espirisine kuvette dikkat !

--- spoiler ---
  • filmdeki karakterine hasta olmama rağmen richard jenkins'in oynadığını ancak imdb'ye bakınca anlayabildiğim, çerezlik film.

ayrıca filmin en güzel yanlarından birisi müzik seçimleri. bir kaç isim için (bkz: prodigy) (bkz: röyksopp) (bkz: empire of the sun)
  • kadrosuna bakınca çok daha eğlenceli bir film olabilir beklentisi oluşturuyor ama orta karar bir komedi olarak kalmış. yine de hoş vakit geçirmek için seyredilebilir.

--- spoiler ---

stephen merchant'ın oynadığı karakterin kendisinin bir haftalık açık çek alması halinde başına gelebileceklerle ilgili kurduğu hayal filmin en komik kısmıydı.

--- spoiler ---
  • boktan film,izlemeye çalıştım ama gerçekten başaramadım.
  • bazı sahneleri hayvan gibi komik. gene izlerken her owen wilson filminde olduğu gibi uzanıp burnunu düzeltmek istedim.

ygw notu: 7/10
  • --- spoiler ---

2011 yılında vizyona girmiş bobby farrelly ve peter farrelly ortak yapımı. başrollerinde the office'den tanıdığımız jenna fischer, owen wilson, jason sudeikis ve christina applegate var.

bildiğin çerezlik bir film. öyle hayatın anlamını vermeyn filmlerden. o tür filmlerin de en iyisi sayılmaz, en kötüsü de sayılmaz. ortalarda bir yerlerde yer bulabilir kendine.

bence, filmden bekar erkeklerden çok evli erkekler zevk alabilir. çünkü ortada evli bir erkeğe verilen bir haftalık özgürlük var. üstelik filmdeki evli insanların yaşamı gerçek hayatta birçok insanınkiyle aynı. gayet monoton bir hayat. burada gerçekçiliği iyi yakalamışlar, haklarını verdim. yalnız tamam çerezlik film dedik, hayatın anlamını bulmaya gerek yok dedik, muhteşem bir kurgunun olmasını beklemiyoruz ama rcik ve fred 'izin'lerini aldıktan sonra bir türlü eşlerini aldatamayacakları kabak gibi belliydi be. kadınların onlardan daha çok eğleneceği de. sonunda tekrar birbirlerine deli gibi dönecekleri de. herşey çok basitti. insanı bir meraklandır, sürpriz falan yap. yok, dümdüz gitmişler. filmin en komik yerini en sona koymuşlar: stephen merchant'ın canlandırdığı gary karakterinin 'izni' aldığında yaşanacakları hayal etmesi. sonda olması film bittikten sonra film hakkında daha olumlu bir izlenim bırakıyor insanda ama yerler mi? yemezler.

kısacası izlemezseniz ölmezsiniz, izlerseniz de ölmezsiniz.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap