• twitter hesabında verdiği haberdir. haluk levent de gidenler kervanına katılıyor belli ki.

ilgili twit: https://twitter.com/…tatus/1431669248158486543?s=21
  • o iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler dedirten durum.
  • güzel olan herşey yavaş yavaş tükeniyor ülkede. bu yasananlar neyin cezasıdır acaba merak ediyorum
  • üstteki arkadaş “neymiş, fırsatını bulan 1 dakika durmuyormuş” demiş, ulan o adamdaki imkân hangi birimizde var ? adamın 1 aylık konser geliri senin sülalenin servetinden çok ediyor

edit. tamam oğlum hepiniz zenginsiniz, mesaj atmayın artık
  • üzen gelişme. şaka yapıyodur umarım.
  • yazık bu adama oldukça çok üzülüyorum. insanların bu adama karşı çok fazla bir güveni, beklentisi ve isteği var. adam uzun zamandır bir yardım kuruluşun başkanlığını yapıyor ve maddi açıdan yüksek yardımları hayır sahiplerinin eşine çocuğuna şarkılar söyleyerek, kahvaltılar hazırlayarak alıyor. adamın işi ile yönettiği kurum birbirine girmiş durumda.. kendisi gibi oldukça profesyonel bir sanatçı olan adam için çok yıpratıcı olsa gerek.. fakat ahbap ı da bir türlü birisine bırakamadı... hep gelen haklı tepkiler üzerine kendisi devam ettirdi.

insanlar ve gelişen olaylar haluk leventi oldukça yıprattığını düşünüyorum. artık kendine vakit ayırmanın zamanı çoktan geldiğini düşündüğüm için bu kararını destekliyorum.

babamın bir sözü vardır.. haluk leventi gölcük depreminden tanırız. göstermelik yardım peşinde değildir. adam gibi adamdır..
  • n'oldu ahbap?
  • adına sevindiğim haberdir. adam tek başına ülkenin çoğu derdine derman olmasına rağmen linçlediler birkaç defa. yoruldu artık neye yetişsin kime el atsın? ayrıca yurtdışına taşınanlar için değil halâ kalanlar için üzülüyorum mesela kendime. yolu şimdiden açık olsun.
  • arkasında sağlam huzursuzluk olduğunu düşündüğüm karar.

adam devletin yapamadığı şeyleri yaptı yangında, ünlüler aradı, parasal destek verdi. bizim iktidar parayı başkasının yönetmesinden hoşlanmaz. isterler ki 10 lira bağış gelsin. 8'ini yiyip kalan 2 lirasını kendilerine biat edenlere dağıtsınlar.
hesabın var mı? giriş yap