şükela:  tümü | bugün
  • yaşlılara "çok geziyor" diye yer verme, hamilelere "hamile olmasaymış" diye yer verme... bakalım nereye varacak bu medeniyet basamaklarındaki tersine ilerleyiş.
  • böyle bir hak yoktur.
    iki canlı bir insana yer vermemek sığırlıktır.
    müstakbel anne için tüm otobüs ayağa kalkıp yer vermelidir.
  • böyle bir hakkınız zaten var, aksini iddia eden bir kanun yok. kimse de çemkiremez.

ben şahsen böyle “dur şöyle hassas noktalara dokunayım da küfür yiyeyim, etkileşim is everything” zihniyetli sikik ergenlere içimden “öküz, mal vb.” der geçerim.
  • lan abartmayın amk ilgi manyakları sizi.

insan olan verir bu kadar net, ha ben zaten insan değilim hayvanım diyorsan siktir et kaldırma o götü. ayıptır ya ayıp.
  • bu tipler amip gibi hayatları boyunca tek yaşayacaklarınımı sanıyorlar. yaşlanmayacakmısınız. evlenmeyecekmisiniz şu anda ne gibi faydanız var lan ülke ekonomisine.
  • vardır, doğrudur.

hanımın karnı resmen burnundayken bir gün laf arasında söyledi böyle "ya zaten yer vermiyorlar ben de özellikle yer versinler diye bakıyormuş gibi olmamak için yüzlerine bakmıyorum" diye.

ama bir sanayi çalışanı olmamdan mütevellit gıyabında o arkadaşların anasına değil doğrudan anasının amına gün yüzü görmedik küfürler etmişliğim çoktur.
  • insallah annen hamile kalirda otobuslerde kimse yer vermez
  • çocuklu, yaşlı, genç hamile ayırt etmeksizin kimseye yer vermem çünkü zaten otobüse binmem.
    kadının da kendi suçu olan durumdur neticede arabası olmayan adama vermeyecekti o da.
  • eksisözlügün ergensözlük olarak degismesinin kanitlandigi baslik.
  • adamın yanlışı yok. haklı amk. kötü bir şey ama haklı.

görgüsüz ahlaksız ise. siz de uzak durun.
    ama yok. başka yolu seçiyorsunuz. ne güzel prim veriyorsunuz. helal olsun.

biri de çıkmış sövüyorum demiş. adamın bunu sikleyen bir hali mi var.

helal olsun amk. bizim insanlar kaosu tantanayı sever. doğru yoldasın başlık sahibi.

edit:intrigante uyarısıyla imla düzeltme. ama şapka kullanamıyorum :)