şükela:  tümü | bugün
  • hamile kadınların kullandığı giysi türü. doğal olarak göbeğe dilediğince genişleyebileceği bir alan bırakabilmek üzerine kurgulanmıştır. pantolonlar ise lastikli olur çoğunluk.
    kimi zaman kişide "keşke hamile olsaydım da yayla gibi yayılabilseydim şunun içinde" şeklinde bir hayıflanmaya yol açabilirler.

bir de bir hamile kıyafeti doğum sonrası başka bir hamileye verilir ki o kıyafet de genellikle başka bir hamile arkadaştan alınmıştır.

` : special thanks to myriamonde`
  • (bkz: mom to be)
  • en yaratıcı olanı, konusunda profesyonel geek'ler tarafından düşünülmüş.

http://www.thinkgeek.com/…irts-apparel/womens/bc2c/
  • (bkz: gebe)
    (bkz: bella mom)
  • babanne butik tasarımlardır genelde.
  • gobek uzerine denk gelen kisimlarinda sözüm ona esprili soz ve resimler olanini itici buldugum kiyafetlerdir. bana eski kafa diyebilirsiniz ama zaten bu süreçte gobek bir şekilde on planda yani zorlamaya gerek yok. bana cirkin geliyor o esprili karikaturlu kiyafetler.
  • yakin zamana kadar koca koca kadinlari 3 yas kiz cocugu kilikli bebe yakalara sakil renklere mahkum etmis kiyafet cesidi.
  • bilemiyorum sadece ben mi böyle düşünüyorum ama yüksek bel giymemiş biri olarak lastikli çok yüksek belli pantalonların çok rahatsız geldiği kıyafet grubu. pantalonlarda hayal kırıklığına uğradım, elbise gibisi yok.
  • normalde 36 giyiyorsan aldığın kiloya göre 38-40 beden kıyafetler de hamile kıyafetidir.
    benim çok param var, illa bunu saçmam lazım diyorsan, 100 liraan başlayan hamile bluzları alınabilir.