• efendim muhte$em bir muzik, muhte$em karakterler barındıran site. sol ustteki satır menuden "watch episodes" kısmına tıklayarak guzelliklere yakından bakabilirsiniz. muzigin melodik sevimliligini karakterlerin ba$ından gecen kısa oykulerde anlamlandıracaksınız.
    izlemek belki bir$ey katmaz ama izlemediginize sonradan uzuleceginiz bir$ey.

http://www.happytreefriends.com/
  • tom'un jerry'i, coyote'nin road runner'ı, silvester'ın tweety'y,i elmer saftirik'in buggs bunny'i yakalayıp öldürmesini isteyen bir neslin büyük ihtimalle bayıldığı, sadistik animasyon serisi.
  • mevzuyu tamamen eğlence olarak algılamaya başlayıp vahşetten zevk aldığınızı hissediyorsunuz ve o anda hafiften ürperiyorsunuz. gülmekten katılırken aklınız başınıza gelince suratınız değişiveriyor. ya da ben manyak olabilirim tabii...
  • isterik müziğiyle mutlu ve her açıdan kusursuz ortamlarda çekilen ütopik çizgi filmlerle dalga geçen sadist ve psikopat sitenin adı.
  • bazı sahneleri hakikaten komik olsa da insanı geren çizgi dizi. sanki eline bir şey batacak veyahut bir yerin kesilecek hissi veriyor bazen. adeta kanın çekiliyor.
  • hatta ve hatta sozleri tam olarak $oyle

[chorus]
    lim lim lim liri li li li
    lim lim lim liri li li li / vuhuu
    lim lim lim liri li li li (rim rim rim rim)
    i-hi-hi
    eah hahaha
    vuhuuu
    iih hih hih hih hih
    vlra vlra vlra

[verse]
    laa laa la la la
    (es) la lala la la la
    laa laa la la la

[repeat chorus]
    lim lim lim liri li li li / vuhuu
    lim lim lim liri li li li / rim rim rim rim
    i-hi-hi
    eah hahaha
    vuhuuu
    iih hih hih hih hih
    vlra vlra vlra

transcribed in 2003 by ates goral
  • tam olarak ne oldukları henüz netleşmemiş olup, haklarında bir çok rivayet vardır. çoğunluğunun nietzsche'nin felsefesindan bir şeyler kaptıkları ve bunu her daim uyguladıkları düşünülecek olursa insan nesline yakın canlılar oldukları düşünülebilir. ancak o kadar sevimlidirler ki keşke aramızda dolaşsalar da bu monotonluk maratonunda ve çilekeş dünyada bazen de onlar gibi 'beni öldürmeyen acı daha da güçlendirir' düsturuyla yeniden yeniden ölsek ve her seferinde reenkarnosyana inanmayanlara inat tekrar yepyeni maceraların içinde bulsak kendimizi, hayat ne kadar da manalı olurdu.
  • theme songunun gece rüyalarınıza girmesi muhtemeldir.
  • kaç yaşına geldim hala ağzımın salyaları aka aka izliyorum düşünenin kafasını seveyim, farkettiniz mi bütün karakterlere bir şey oluyor ama bi tek o kör olana bi şey olmuyor. ha ayrıca limonatalı bölüm favorimdir
hesabın var mı? giriş yap