şükela:  tümü | bugün
  • karakterlerinin duvarlarını ve iki adet servis minibüsünü süslediği bir kreş vardır adana'da...
    benim adana'daki evin tam karşısında olmakta hatta...

ne zaman adana'ya gitsem gülmekten karnıma ağrılar sokar bu durum... milyon kere görsem de hala gülüyorum...

kreşin duvarına çizgi film karakterleri çizmesi için görevlendirilmiş firmadaki bir eleman çok şakacıymış belli ki...
    ama o kreşteki çocuklardan birisi happy tree friends'e bir gün denk gelirse, işte o zaman seyret asıl komediyi(!)
  • efendim muhte$em bir muzik, muhte$em karakterler barındıran site. sol ustteki satır menuden "watch episodes" kısmına tıklayarak guzelliklere yakından bakabilirsiniz. muzigin melodik sevimliligini karakterlerin ba$ından gecen kısa oykulerde anlamlandıracaksınız.
    izlemek belki bir$ey katmaz ama izlemediginize sonradan uzuleceginiz bir$ey.

http://www.happytreefriends.com/
  • tom'un jerry'i, coyote'nin road runner'ı, silvester'ın tweety'y,i elmer saftirik'in buggs bunny'i yakalayıp öldürmesini isteyen bir neslin büyük ihtimalle bayıldığı, sadistik animasyon serisi.
  • mevzuyu tamamen eğlence olarak algılamaya başlayıp vahşetten zevk aldığınızı hissediyorsunuz ve o anda hafiften ürperiyorsunuz. gülmekten katılırken aklınız başınıza gelince suratınız değişiveriyor. ya da ben manyak olabilirim tabii...
  • hatta ve hatta sozleri tam olarak $oyle

[chorus]
    lim lim lim liri li li li
    lim lim lim liri li li li / vuhuu
    lim lim lim liri li li li (rim rim rim rim)
    i-hi-hi
    eah hahaha
    vuhuuu
    iih hih hih hih hih
    vlra vlra vlra

[verse]
    laa laa la la la
    (es) la lala la la la
    laa laa la la la

[repeat chorus]
    lim lim lim liri li li li / vuhuu
    lim lim lim liri li li li / rim rim rim rim
    i-hi-hi
    eah hahaha
    vuhuuu
    iih hih hih hih hih
    vlra vlra vlra

transcribed in 2003 by ates goral
  • kaç yaşına geldim hala ağzımın salyaları aka aka izliyorum düşünenin kafasını seveyim, farkettiniz mi bütün karakterlere bir şey oluyor ama bi tek o kör olana bi şey olmuyor. ha ayrıca limonatalı bölüm favorimdir
  • bazı sahneleri hakikaten komik olsa da insanı geren çizgi dizi. sanki eline bir şey batacak veyahut bir yerin kesilecek hissi veriyor bazen. adeta kanın çekiliyor.
  • isterik müziğiyle mutlu ve her açıdan kusursuz ortamlarda çekilen ütopik çizgi filmlerle dalga geçen sadist ve psikopat sitenin adı.
  • eye candy bölümü en başta gelmek üzere, izlenmesi zor olan ve hatta o karakterlerin şirinliğine kapılınca izlenmesi imkansız hale gelen kısa çizgi filmler. gidip internetten aramanıza da gerek yok, onlar sizi mtv ekranlarında buluyor zaten, ya televizyonu ya da gözlerinizi kapatın yeter.` :olmaz böyle şey`