şükela:  tümü | bugün
 • şu anda portsmouth'un genel menajeri olan önemli teknik adam..aynı zamanda eski liverpool'lu jamie redknapp'ın babası olan şahıs..
 • ingiliz futbol adamı. west ham united tarafından transfer edildiğinde henüz onyedisindeydi. yedi yıl kadar burada top oynadı, bacanağı frank lampard ile fa cuplar kazandı. bir sonraki durağı bournemouth'ta üç sezon geçirip brentford'da futbola nokta koydu. önceleri kendisinden şüphesiz daha yetenekli olan oğlu jamie'yi yetiştirmeye verdi ardından west ham'lı delikanlıları. portsmouth maçlarında görmek keyifli oluyor. o ve bacanağına bakarken bunların veletleri düşüyor da akıllara ondan...
 • portsmouth'dan ayrıldıktan sonra biraz "dü$ünmek, dinlenmek istiyorum" diyip 48 saat sonra southampton'ın - ki portsmouth'la dü$man karde$lerdir - teklifini cart diye kabul eden hocadır. ciddi tepki toplamı$ ki$idir.
 • ada' nin enterasan ve ilgi cekici menajerlerinden biridir.
  west ham menajeriyken dikkat cekmi$ bir zat-i muhteremdir. 98-99 sezonunda, intertoto kupasinda west ham' i birinci yaparak kariyerinde avrupa' daki en ciddi ba$arisini kazandi.
  surpriz bir $ekilde 7 sene cali$tigi west ham' dan ayrilarak portsmouth macerasina ba$ladi. 2002-03 sezonunda portsmouth' u divison one' dan premier league' e cikardi ve 2004-05 sezonunun ortasinda burdan ayrilarak ezeli rakipleri southampton' in menajerligine gecti.
  portmouth menajeriyken, bahis $irketleri redknapp' in sezonu portsmouth' a bitirmesine 1 e 100 veriyorlardi. bu duruma redknapp, ba$kana, 1000 pound yatir, sezon sonu 50 bin - 50 bin bolu$elim dedim, teklifimi kabul etmedi, turunden esprili bir yakla$imda bulunmu$tu.
 • ölmüş ama ağlayanı olmayan southampton u 2004-2005 sezonun ortalarında sırtlayan, son maça kadar premier league'de tutmaya çalışan lakin bunu başaramamış yetenekli ve başarılı ingiliz manager..
 • portsmouth'un 2005-2006 sezonunda kümede kalmayı garantilemesiyle, 2 sezon üstü üste küme düşme üzüntüsü yaşamaktan kurtulmuştur kendileri.
 • geçen çarşamba evinden alınıp merkeze götürülen portsmouth hocası. bu soruşturmanın onu ingiliz millî takımının patronluğundan ettiğini düşünüyor. evinde belli ki dev aynası var, baktı mı harry abiyi normalden iki kat büyük gösteriyor.
 • takımı portsmouth 2007-2008 sezonu sonunda fa cup'ı müzesine götürmeyi başardı. öyle ya da böyle bu adam takımı yoktan var etti diyebiliriz; gerek kulübe yapılan yatırımlar gerek kendi tecrübesi, sezonu hiç değilse 69 yıldır kazanamadıkları kupanın başarısıyla kapamalarına olanak tanıdı.
 • portsmouth'a 5 milyon pound tazminat ödenerek spurs'ün başına getirildi.