• alemin en testisli bas amplifikatörlerini ve daha fazlasini üreten firma. bir basciya "bas" deyin, o da size "hartke" desin. hartke. amplide kalite.
  • cok rezil amfi, ve hoparlor yapmakla kalmayip, rezil bas gitar da yapmayi basarmis firma.
  • bir swr, bir trace elliot, bir ampeg, bir gk , bir aguilar yaninda 'kral' degil soytari olarak kalan amfi.
  • bas teli de üreten firma. hiç kullanmadığım için kalitesi konusunda yorum yapamıyorum.
  • en çok satan kafa hartke 3500a modeliyle vx410 kabinlerinin birleşimiyle elde edilmiş hartke combo su. 10 band equalizeriyle, compressionuyla, %1 in altıdaki harmonic distortion değeriyle, seçilebilir tube & solid-state preamp larıyla çok başarılı 350 watt lık canavar amfi yaratmasından ötürü saygı duyduğumuz alman müzik aletleri ve ekipmanları üreticisi.

(bkz: hartke vx3500)
  • 500 liraya 60 watt'lık hibrid gitar amfisi satan firmadır, insan kıllanmıyor değil.
  • aliminum cone olan kabinlerinin tonundan kurtulamıyorsunuz. aşırı parlak, naparsan yap yokolmayan bir karakteri var. sevenleri için harika ama daha geniş bir ton yelpazesine ihtiyaç duyanlar için sıkıntılı.
    genel olarak markbasslar daha transparan bile olabilir.
  • gittiğim her stüdyoda bas amfisi olarak hartke gördüğüm için nefret ettiğim marka. tonu bana çok bayağı geliyor bu yüzden. beni içine çekmiyor. bir de denediklerimin hepsi stüdyoda olduğu için muhtemelen aşırı kullanımdan oluşan gevşek düğmeler de bana direkt olarak kalitesizmiş imajı veriyor. (bkz: stüdyo ekipmanları)
  • şu ara, vx3500 ve hydrive 210c modelleri ile flört durumunda olduğum amfi markası. fikir sahibi kimseler yeşillendirirse acayip mutlu olurum.
hesabın var mı? giriş yap