• fethullahcilarin ataturke saldirip kendini aklama cabalarina katilmis katiksiz orospu cocugu.
  • said nursi haininin peşinden giden bir hain.
    çare istiklal mahkemeleri.
  • cezasini 90 larda cekmemistir . cezasini benim gibi vatansever ataturk ilke ve inklaplari ve gorusleri ile buyumus bir vatan evladi ile yuz yuze geldiginde yasina basina bakmadan cekecektir. karaktersiz haysiyetsiz beyinsiz herif.
  • bu adamı benim elime verin bir haftaya ataya söylediği sözleri kendisine söylemezse ben bir şey bilmiyorum.
  • atatürk'ün yaptıkları zoruna giden bir dönme olması ihtimali yüksektir.

bu ve bunun gibilere imkan verildiğinde attaürk'ün kurduğu meclise f-16 ile bomba atmaktan dahi çekinmezler. o yüzden böyle yılanların başını ezmek gerekir.
  • bu saf, katıksız orospu evladının nerede olduğu, olabileceği ile alakalı en ufak bir bilgi verenin 40 yıl kölesi olurum. görelim bakalım kim piçmiş kimin annesi genelevde çalışıyormuş.
  • bunun gibi yeşil kuşak kalıntısı, said-i nursi pezevenginin takipçisi puştlar milletin değerlerine, ülkenin kurucularına hakaret edip dışarıda geziniyor ama cemaat okullarında çaycılık yapan teyze örgüt üyeliğinden içeri alınıyor.

takkesine sıçtığım..
  • hem p.ç deyip, hem mahkemede ispat ettim deyip, hem de babası o değil şuydu diyerek kendi kendini hızla yalanlayan, bunun gibi birçok yerde mantık ve akıl yoksunluğu yaşayan kendinden daha yoksunları arkasına takmış, sürükleyen bu kişi, ülkemizin içine düştüğü acı halin önemli bir parçasıdır.
  • türk ulusuna , atatürk'e hiçbir pkk/linin dahi etmediği hakaretleri etmiş cemaatçi.

milliyet i nedir bilmiyorum.
  • (bkz: katıksız)
hesabın var mı? giriş yap