• hasmet bey neresi ne kadar agarsa da o yunan tanrisi gibi bir edasi vardir her turlu bar club mlub ortamlarinda onu hic birakmaz.
  • biraz once 90 dakika'da championship manager'dan bahsetmis kisi.
    (bkz: smiley koydum)
  • ekrandaki çekinik haliyle karşılaştırıldığında yürürken daha heybetli gözüken köşe yazarı, spor yorumcusu, 90 dakika'nın sol taraftaki üyesi..
  • dün akşam 90 dakika programında "şampiyonlar ligine katılanlar 3-4 milyon dolar isviçre frangı alıyor" gibi abuk bir cümle kuran, erkan goloğlunun tabiri ile "nen var kuzum" bakışlarına sahip sakallı medyacı
  • belli ki söylemek istediği birçok şeyi kısa zamana sığdırmak istiyor, sabırsızlıktan (veya söyleyeceklerinin verdiği heyecandan) başladığı cümleye noktayı koyamıyor, "bir de şu var", "bakın buraya dikkat", "şunu da unutmayalım" diyerek daldan dala atlıyor. sonuçta herşeyi yarım yamalak söylüyor, başlangıç cümlesinin (ve tabii ki onu takip eden cümlelerin ) sonunu merak eden seyirciler, yahu şunu da unutmayalım...
  • herseyi felsefi bir zemine oturtmaya çalışarak anlatan, birçok yüzük takan potansiyel hıncal (her konuya muktedir) hatta lucescu'nun en çok etkilendiği filozofun schopenhauer olduğunu, bu filozofun karamsar düşünce yapısının beşiktaş'ın oyun karakterine yansıdığını söylediği programda pesss dedirtmiştir....
  • gönl adamı, ortam adamı, spor adamı vs. vs...90 dakika'da haşmet babaoğlu konuşurken genelde hıncal uluç'a bakar. ancak arada bir de kameraya bakıyor. bu da programı izlerken insanda "bana bakıyo" hissi uyandırıyor. hani hep kameraya baksa tamam kanıksıcaz ama, bi hıncal uluç'a bi kameraya bakınca insan kendini orda hissediyor, muhabbete giresi geliyor.
  • her yorumumun bir felsefesi olsun, ben maç yorumu yapmıyorum analiz yapıyorum, küçük ayrıntılar bizi sporun bütününe götürür anlayışıyla yorum yapmaya devam eden ,zidane'ın attığı iki golün avrupa'daki savunma ağırlıklı futbol anlayışını değiştireceğine inanan, futbol adamı olmakla, futbol seyircisi olmayı birbirine karıştıran yazar. ingilterenin seyirciyi uyutan , iğrenç bir futbol oynadığı doğrudur ancak fransa'ya karşı açık oynamak gibi bir aptallık yapmasını beklemek de saflıktır.
  • penguen dergisindeki versiyonunu daha çok sevdiğim yazar.
hesabın var mı? giriş yap