• -yol yaptılar.
    +ee bunları hangi sistemde yaptılar?
    -şimdiki parlamenter sistemde.
    +o zaman sistem değişikliğine ne gerek var?
    -hebelehübele.

parlamenter sistem reklamıdır.
  • mevzu referandum, yani anayasal bir sistem ama adamlar hala yol, köprü, tünel üçgeninde. sanki anayasa referandumu değil yerel seçim kampanyası yapılıyor mk
  • avrasya tunelini bulent ecevit'in başlattığını bilmeyenlerin yaptığı klip
  • zaten hükümetin görev tanımında olan şeyleri yaptığı için övünen bir hükümeti destekleyenleri gaza getirici klip.vergiyi devlete veriyoruz, yolu kalkıp ben mi yapacaktım?
  • fikrimi değiştirmemiş, anayasa değişikliğiyle alakası olmayan klip. samandağ'da hala su ulaşmayan ama su faturası ödeyen köyler var o zaman benim argümanım da bu.
  • 301 somalı 'da öbür tarafa 3. köprüden geçti zaten.
  • inanılmaz!

ulan ne kafalar yaşanıyor ya...

arkadaş bu bahsedilenler zaten mevcut sistemde yapılmadı mı? e daha ne s.kime sistemi değiştirmeye evet diyorsun? başkanlık olsa su ana kadar 5 köprü, 3 tünel daha mı olacaktı? bir de marifet gibi metrobüse binmeyi övüyor. gel bir sabah da metrobüse bindireyim seni.

#hayır
  • geçiş sayısı garantisi verilerek yabancı işletmeciye kiralanıp, garanti sayısı tutturulamadıkça vatandaşın içinden geçen büyük projelerdir. daha fazla büyük projenin içimizden geçmesi için evet diyebilirsiniz.
  • senaryoyu yazanın kör olduğunu düşündüğüm kliptir.kendi yazdığı filmde olsa insanın izlediğinde gözünden kan getirecek kadar muazzam bir iş.
  • telefondaki almanya dış işleri bakanı ya da hollandalı gertingen olsa daha etkili olacağını düşünüyorum. açıkcası dış mihrakların konu edilmemesi çomarlara olan inancımı biraz daha kırdı.
hesabın var mı? giriş yap