• acil şekilde işleme alınması gereken talep. gerçekten ülkede belki bir gıdım iyi bir şey olur.
  • kendini diger canlilardan daha ustun goren hayvanlari engelleyebilir, sayilarini azaltabilirsek mesele kalmayacak.

agaclar dahil tum canlilara kiyanlar cezalandirilmali.
  • çok ağır cezalar getirilmeli. çok sapkın bir millet oluyoruz yavaş yavaş. artık buna dur denmeli.
  • maalesef gerceklesmeyecek gibi duruyor. boktan bir mac icin veya hatun poposu temali girilen entrylerin yuzde onu su basliga girilse belki ciddiye alinir. zaten hayatlari iskence gibi, insan somurusune uygun her turlu fayda icin her turlu aci cekiyorlar, bari sirf eglence icin iskence eden pislikler cezalansin da bir adim olsun.
  • hapis cezası ve belediyeler de kanun kapsamına alınacak şekliyle sonuna kadar desteklediğim kampanya. her mecrada yayılsın isterim.
  • kesinlikle gündemde tutulası.
    şu anki yasaya göre bir hayvan işkencecisi hayvana her türlü eziyeti yapabilir, yine de hayatına devam eder. öğretmense mesela mesleğini yapar, doktorsa hastalara bakar. hiçbir sabıka kaydı olmaz. böyle bir şeye dur demek insanlık görevidir. meclis göreve!
  • çok geç kalınmış uygulama. kaç can gitti, kaçı işkence gördü, kaçı tecavüze uğradı.. ve hala yapılan hiç bir şey yok. ne bileyim düşünüyorum; ben milletvekili veya bir bakan olsam, işkence edilen, tecavüz edilen, öldürülen hayvanlar görsem gece yattığımda uyuyamam lan. içim bir türlü rahat etmez. en ufak bir şey yapmadığım için, o hayvanların, bu kadar insanın sesi olamadığım için utanırım. çok zor değil, bir tane yasa ekletmek bu kadar zor değil.
  • desteklediğim kampanyadır. allah’ın sessiz kullarına hep destek tam destek !
  • her seçim dönemi gündeme gelir bu ve duyar kasmaya çalışır bir çok politikacı. seçim bittiği an konu kapanır. hayvanların yaşam hakkı onlar için her zaman maliyettir.
hesabın var mı? giriş yap