• güya hayvan severiz diye geçinenlerin yaptığı şey. hayvanı al hapis gibi eve mahkum et sonrada ben hayvanları seviyorum.

o hayvan göt kadar evde ne kadar mutlu ve özgür olabilir?

şimdi diyeceksiniz onlar mutlu bizi çok seviyorlar hayır efendim sizi sevmiyorlar yemeğini suyunu veriyorsunuz diye hayvancağızlar size iyi davranıyorlar.

gerçek hayvan severler hayvanları alıp evinde beslemez doğal hayatlarına bırakır. sevecekse gider sokağa,ormana hayvanları sever yiyecek verir.

hayvanlar konuşsa bence ilk söyleyecekleri şey bırakın bizi doğal hayatımıza yolumuza bakalım olur.

bir de bu iki yüzlü sözde hayvan severler hayvanat bahçesini eleştirirler hayvanları hapsediyorlar diye ulan daha beterini sen yapıyorsun zaten. 2+1 eve kendin zor sığıyorsun bir de o hayvana sormadan alıp hayvanı göt kadar evde beslemeye çalışıyorsun.
  • bir muhabbet kuşum var ve evde besliyorum. ben bu yavrucağı salsam, 7 dakika içerisinde bir karganın öğle yemeği olur. anavatanlarından koparılmışlar, bu saatten sonra en iyi şey onu ilgisiz ve az beslendiği bir yerden alıp ailemizin bir üyesi yapmaktı canım oğlum benim. kedi köpek içinde durum aynı insan ırkı bütün dünyanın heryerini ele geçirdiği için hayvanların rahat rahat doğal hayatlarını yaşayabileceği bir yer mi kaldı? kuyruğu kesilen, tecavüz edilen köpekler var sokaklarda. amazon ormanları değil bir durak sonrası ki doğaya salalım. hadi al bir kedi git ormana sal, avcılığı metropolde körermiş artık bu hayvanların bir deri bir kemik kalırlar.
hesabın var mı? giriş yap