• doğaüstü konuları içeren bir dizi daha olacak. the cw yapımı sanırım.
  • lost in your eyes şarkısına çekilebilecek en salak klibi çekmiş hoş grup. metalci misin rapçi misin birader derler adama.

not: tüm klipleri böyleymiş. salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuklar ya.
  • when the rain begins to fall coveri çok iyi
  • 1994 yılında kurulan fransız power metal grubu.

fransa'da az bulunur şekilde ağırlıklı olarak kendi deyişleriyle power metal çalarlar fakat bana kalırsa gerek solistin sesi gerekse yapılan müzik açısından ve sound olarak dünyada queen'e en fazla benzeyen gruptur. tek fark olarak biraz daha sert olduklarını söyleyebilirim. az bilinmekte fakat yüksek orta ve yavaş çok iyi parçaları var mutlaka dinlenmesi gereken gruplardan.

şu ana kadar 5 albümleri var solist benjamin sotto grubun kurucusu ve şu ana kadar değişmeden kalan tek üyesi.
  • cigarettes after sex'in 25 ekim 2019'da çıkacak olan cry adlı albümünün ilk single'ı.

daha önce yayınladıkları albüm ve ep'lere bakınca çok da farklı bir sound veya tarz beklenmemesi gerektiği halde heavenly ile en azından güzel bir devam albümü olabileceği sinyalini vermişler.
  • (bkz: cigarettes after sex)'in az önce çıkan yeni albümün ilk parçası. son derece güzel ve başarılı bir şarkı olmuş. listeme ekledim bile... albümün diğer şarkılarını merakla bekliyorum.
    link
    yalnız hala bu sesin bir erkekten çıktığına inanamıyorum da neyse*
  • bir anda hiç bilmediğin bir şarkı çalmaya başlıyor, henüz vokal girmeden hatta muhtemelen 3. saniyede diyorsun ki; “bu cigarettes after sex şarkısı”.

heavenly de tam olarak öyle işte.

bu kadar birbirine benzeyen şarkılar yapıp, her birini ayrı güzel yapmak da tam bir yetenek işi.
  • cigarettes after sex (bkz: cigarettes after sex)'in son single'ı. hadi bakalım.
  • dinlerken başlığa denk geldiğim şahane şarkı.

(bkz: cigarettes after sex)'in son single'ı. muhteşem hissettiren bir parça. bulutların üzerinde süzülüyormuş hissi veriyor.
  • cigarettes after sex’in yeni yayınlanan, yeni yıkanmış nevresim ve pijama kombinasyonuyla ilk uyku mutluluğunu veren single çalışması.

bu şarkıda daha önceki şarkılarındaki karanlık sounddan çok, daha umut dolu, daha hayalci, daha mutlu bir hava var. insanı hülyalara daldırıyor. bulutların üzerine çıkarıyor.
hesabın var mı? giriş yap