• kullandığım ve memnun kaldığım site. ürünle ilgili bir sıkıntı yok, hizmet iyi, sms ile her aşamada bilgilendiriliyorsunuz, kapıda ödeme imkanı var, siparişim aynı gün kargoya verildi ertesi gün elime ulaştı. tüm siteleri araştırmadım ama fiyatları da çok uygun görünüyor.
  • diğer sitelerden çok daha hesaplı fiyata aldığım saati 2 gün içerisinde teslim eden, güzel bir tasarım ve operasyona sahip başarılı saat alışveriş sitesi
  • sikayetvar.com sitesinde hakkında genelde ürün tedarik edememe, stokta olmama, bekletme şikayetleri girilmiş site.
    siz siparişi verdikten sonra yurtdışından falan getiriyorlar herhalde.

ne bileyim, birileri çıkıp "iyi lan iyi, aldık biz bişey olmadı" derse hemen 1 seiko, 1 adet de guess saati çatlatıcam.
  • başta konyalı saat olmak üzere bir çok saatçinin stoklarında bulunmayan istediğim lacoste saatin gri rengini 3 gün içerisinde tedarik edip satın almamı sağlayan, müşteri ile çok ilgili başarılı online saatçi. stok sormak için telefonla aramamdan başlayıp saati tedarik edip getirdikleri zamana kadar en ufak problem yaşatmadılar hatta 3 gün boyunca arayarak bana sürekli bilgi verdiler ve daha sonra saati gidip bakırköy'deki ofislerinden teslim aldım. ofislerinde güler yüzlü çok pozitif bir çalışma ekipleri var gayet nazik şekilde karşılandım. sağolsunlar satın aldığım saati benim talebim olmadan hediye paketi bile yaptılar.
  • daha önce defalarca alışveriş yaptığım, hızlı kargolama yapan, güzel kampanyalar sunan saat sitesi.

ancak;

1 yıl önce aldığım bir saatin boyalarının dökülmesi üzerine yaklaşık 1.5 ay önce kutusuyla faturasıyla garantiye yolladığım saat hakkında hala ne bir haber var, ne bir bilgi. bana verilen tek bilgi saatin türkiye distribütorü olan firmaya yollandığı ve haber beklendiği. satış sonrası destek gerçekten farklı birşeymiş şimdi anladım ve hediyesaati malesef satış sonrası destek konusunda sınıfta kaldı...

sonradan gelen büdüt: 3 ay sonunda saat geldi. saati alıp türkiyeye ithal eden firmaya gönderiyorlar ve onların garanti sürecini bekliyorlar. mesela benim aldığım welder saat&saat tarafından ithal edilmiş. onlara göndermişler. onlar da yurt dışından yeni kasa istemişler. gelince de takıp hediye saatine yollamışlar. garanti prosedirinde elleri kolları bağlı yani. burası sadece al sat yapan bir internet sitesi galiba ama ben çok alışveriş yaptım o ayrı....
  • fiyatları oldukça uygun, teslimatları hızlı, kullanıcı dostu bir alışveriş sitesi.
    konyalı saat'te 900 tl'ye olan saati bu sitede 500 tl'ye almışlığım vardır. 8 mayıs akşamı verdiğim sipariş 10 mayıs sabahı yani bugün teslim edildi. siparişimin her aşamasında da site tarafından hem cep telefonuma hem de mail adresime bilgilendirme mesajları geldi.
    aynı gün bu sitede bulamadığım için saatvesaat.com.tr'den de sipariş vermiştim, ürün stoklarda gözüktüğü halde hala kargoya verilmedi ve siparişim hakkında hiçbir bilgi alamıyorum.
    umarım hediyesaati.com ilerleyen zamanlarda da bu şekilde çalışmayı devam ettirir, diğer rakipleri gibi ürünleri 2 katına satmaya kalkmaz ya da müşterilerini günlerce oyalamaya kalkmaz.
  • fiyatlarını görünce çok şaşırdığım site. welder wr3104ü saatvesaat.com 2.056 tl'ye satıyorken bu site 1.450 tl'ye satıyor.
  • bu gün itibariyle ne zamandır istediğim saatin siparişini verdiğim site. umarım sorunsuz ve hızlı bir şekilde gönderirler.
  • fiyatları uygun olan ama hakkında yazılan çizilen pek bir bilgi olmadığından güvenemediğim online alışveriş sitesi.
  • sipariş vermeme müteakip 10 dakika içinde kargo bilgilerini sms ve mail ile tarafıma bildirmiş site. şimdilik ultra hızlı duruyorlar...
hesabın var mı? giriş yap