• lansoprazol iceren bir ilac. eczacibasi cikarmistir.
  • doktorumun apranax'ın mideme zarar vermemesi için, birlikte kullanmamı önerdigi ilaç.
  • her analjezik ilaç kullanan hastaya tavsiye edilmesi gereken mide ilaçlarının en bilinenlerindendir.
  • duodenal ülser, gastrik ülser, reflü özofajitin kısa süreli tedavisinde, zollinger-ellison sendromu dahil patolojik hipersekresyonun uzun süreli tedavisinde, h.pylori enfeksiyonu ile birlikte seyreden duodenal ülser tedavisinde kullanılan ilaç.

18 yaş altındakilerin kullanması önerilmez.
  • midedeki asit olaylarını düzenleyerek, bünyeye rahat bir gün geçirmesini sağlar. bir süredir hafif derece bir reflüye sahip olan ben, bu ilaç sayesinde reflü yüzünden uzun zamandır hiç rahatsız olmamaktayım. her gün kahvaltıdan yarım saat önce alıyorum, sonra kafam da rahat midem de.
  • hayat kurtaran ilaç.. 3 gündür çekilen ızdırabı 1 günde bitirmeyi başardı..
    işin tuhaf yanı, bunca yıllık mide hastasıyım, helipak dahil nice korkunç ilaç yazıldı şu bunyeme.. hiçbiri şu ilacının yapabildiğini yapmadı.. ve daha da ilginci ben bu ilaci bir doktor reçetesi ile degil, ani gelişen mide ağrısı ataklarına istinaden dayanamayıp kapısında bittigim tanıdık eczacı sayesinde keşfettim.. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır..
  • reklamı yapıldığı dönemde maskotu olarak ağzı yüzü ve tepesinde pervanesi olan sevimli bir mide kullanılmış olan ilaçtır. artık yok öyle bir şey maalesef.
  • lansoprazol etken maddesini en kaliteli ticari ismidir. farkı mikropellet formunda üretilmesidir.
hesabın var mı? giriş yap