• öğretmenler bitti şimdi sıra hemşirelere mi geldi dedirten başlığımsı...
    hayır hiç kimsenin yüksek maaş aldığı yok. o kadar emek veren bir meslek grubunun hakkı o kadar düşük bir maaş değildir. bu mühendisler için de geçerlidir. 4 bin lira denen maaş şu an 500 euro yapıyor
  • hiçbir vasfı ve üniversite diploması olmadan sadece akp'li olduğu için belediyelere kpss sınavına dahi girmeden sözleşmeli olarak atanan teknikerler var. bu tekniker kadrosundaki lavukların bile 4400 lira aldığı ülkede, hemşirelerin aldığı maaş analarının ak sütü gibi helaldir.
  • yaptığı işi düşün ve şu yazdığın entry’den utan!
  • 800 dolar maaşı çok gören ağır fakir sözlükçüleri üzmüştür.
    üzgünüm dostum ama buradaki sorun, senin 800 dolar maaş bile alamayacak vasıfsızlıkta olman.

karı koca 10.000 lira istanbul şartlarında fakir ama aç kalmayan hayat yaşamanızı sağlar. bir tık ötesini değil.
  • lisans ytü mezunuyum ve yüksek mühendis olacağım. dünyada denenmemiş sistemin türkiye'de denemesini yapıyorum ve olumlu sonuç aldım. mezuniyet sonrası alacağım maaş benim için dram...

teşekkürler türkiye ,
  • şimdi bu ülkede kapitalizmin en vahşi örneklerinden biri uygulandığı için çok küçük bir azınlık hariç özel sektörde çalışanlar fazlaca sömürülüp,hayat şartları altında sürüm sürüm sürünecek maaşlar alıyor.ülkede nispeten insan gibi yaşamayı sağlayacak parayı devlet veriyor.halk arasındaki söylemle kapağı devlete atmak insanların çoğunun yegane hedefi.her geçen gün bir devlet memuru grubuna sarmayın boşuna.memnun değilsen sende bu gerçeği önceden görseydin atsaydın kapağı devlete.
  • arkadaşlar yok şu yüksek maaş alıyor yok bu daha çok alıyor algısı niye? düşük maaş mı alsınlar?ki bana göre hemşirelerin yaptığı işin yanında azdır bile.o kadar kazanamıyorsanız kıskanmayın bari.çalışın kazanın okuyun bitirin siz de kazanın.kimse engellemiyor.18 yaşında yapmış olduğunuz yanlış seçimlerin sorumlusu doktor, öğretmen, hemşire ya da başka bir meslek grubu değil.kendi kararlarınızla yüzleşin başkalarının maaşlarını hesaplayacağınıza...
  • acil ve tıp teknikerleri de unutulmamalı, keza onların maaşları da gayet iyi. buradan çıkaracağımız sonuç; ''sağlıkta para var abi''
  • türkiye'de ki en büyük şehir efsanelerinden biridir. bunlar bir de bir nöbet tutunca bir hafta yatarlar. yersen.
hesabın var mı? giriş yap