• çok güzel bir (bkz: deniz tekin) şarkısı.

bana sunu soyleyin
    neydi yanlis yaptigim
    cunku hayatimin hicbir evresinde
    boyle garip olmadim

belki tam anlatmadim
    soyleyeceklerimin hepsini sona sakladim
    ve ben hayatimin hicbir evresinde
    boyle caresiz kalmadim

belki aramadim belki gelmedim
    belki de zaman hep yanlistir dedim
    ama mecidiyekoy metroda belki rastlarim diye
    hep oturup bekledim

bana soyleyin sunu
    neydi cozumu bu durumun
    cunku hayatimin hicbir dersinde
    bu sinavi veremedim

belki tam calismadim, calismadim
    kalbin carpanlarina
    cunku hayatimin hicbir denkleminde
    boyle yanlis hesap yapmadim
  • deniz tekinin pek bir güzel şarkısı. lakin bendeki hikayesi daha da guzel.rast gele dinlerken arkadaşıma güzel şarkı dinle diye gondermeme cevaben şu an oturduğum kafede zaten bu çalıyor ve dinliyorum dedi. dünyanın sırrına akıl ermez. birimiz kuzeyde yotubedan rastgele açıp dinliyoruz güzel diye gönderiyoruz diğeri güneyde rastgele oturduğu bir kafede aynı anda kendi seçimi olmadan dinliyor. allah' ım sana geliyorum.
  • biri de link atmamış ya la.

https://www.youtube.com/watch?v=z_iksnjugay
  • bloomberg ht'de denk geldiğim akustikhane performansı çok daha güzel olan şarkı.

https://www.youtube.com/watch?v=7c7ymuvz1ua
  • çok güzel, çok naif bi şarkı.

günlerdir kafamda dönüyor. pek dinlemiyorum ama kafamda dönüyor hep, içimden söylüyorum. aferin.
  • deniz tekin'e ait ikinci klip şarkısı olmuş. demo daha mı hisliydi? bu taze rock grubu tınılarından çok daha olgundu senin gitarın sanırım. yaşın küçük diye duygu dolu sözleri neşeli anlatmana gerek yok. çünkü öyle hissetmiyorsun. bu şarkı naif-duygulu bir şarkıyken, eğlenceli-naif bir şarkıya dönüşmüş.

klip için konuşmak istemiyorum. şirket ne kadar destekledi? bilemiyoruz çünkü.
  • mecidiyeköy kalabalığının kendine sığmayıp bir şarkıdan taşacağını biliyordum, gerçekleşti sonunda. hayırlı olsun.
  • olur olmadık yerlerde kalakalıp, saatlerce orada durmak istememin, sebebini özetleyen şarkı.

mecidiyeköy metro x’tir.

koy koyabildiğini oraya.
  • sesine aşık olduğum deniz tekin‘in harika eseri. yahu bu ne güzel ses rengi, bu ne huzur verici bir tını.

buraları okuyorsun biliyorum, gitara vurduğun parmak uçlarını öpmek isteyen bir adam var bil istedim.
  • pek bilinmeyen güzel ve naif şarkılardan. akustik hali çok daha iyidir.
hesabın var mı? giriş yap