• kendisine orospu diyen erkeklere laf etmemesi gereken kızlardır. birisi parayla vücudunu, birisi parayla benliğini satmaktadır çünkü

edit: kimse kimsenin hesabını ödemesin herkes yediğini içtiğini ödesin, sanki kızlar bizim için "veriyor". kendileri istemiyorlarsa "vermiyorlar" zaten kim kimi kandırıyor burada?

ayrıca hesabı erkek ödeyebilir o kişinin kendi takdiridir. buradaki sitem "ben hesap ödemem" diyen kızlaradır.
  • nefret ettigimdir, adamin senden ne ustunlugu var ki butun hesabi surekli surekli o odesin.bir iki kere erkegin odemesi sikliktir ancak, surekli bile isteye odeten kiz, kiz kardesim olsa hos karsilamam.ayrica bir kizin seviyesini de belli eden bir durumdur.bence milletin babetinden, taytindan kezban cikarimlari yapana kadar bu gibi kucuk seylere gore kezban tanisi konmalidir
  • kapitalizmin diğer bir kapitali olan erkek cinsiyetinin oluşturduğu algı yüzünden, kızlarımız rolleri icabı farkında olmadan bu şekilde düşünmektedirler. anlayan anladı.

halbuki direnişte her şey bedavaydı. hatta yanlış hatırlamıyorsam 31 mayıs günü beşiktaş'a gidebilmek için evimden otostop çekerek, 3'ü taksi olmak üzere 4 tane taşıt ile vardım. cebimden kuruş çıkmadı. çok enteresan lan hayat.

(bkz: anarşinin tadına bakmak)

edit: cümle bozukluğu düzeltmesi.
  • ayrıca iş yatak kısmına gelince ben senin bildiğin kızlardan değilim taam mı diyen kızdır. ama paramı yerken bildiğim kızlara çok benziyordun halbuki.
  • masanın altından ticket kartını uzatıp;

"sen öde ama bu sefer buradan öde" diyen birini tanımıştım. sonra buralar hep -di'li geçmiş zaman oldu.
  • hayatında hiç para kazanmamış olan kızlardır ayrıca. çünkü sadece babasının yerine geçecek bir erkek arıyordur.
  • (bkz: hesabı kızlar da öder diyen kızlara sinir olanlar)

kasada polemiğe girmeyelim diye susunca sonra hesabı ödemedi oluyoz.
  • "ulan ağuma goyim; kesene göre çamlıca'da 2-3 bardak çayı, veya yine kesene göre reina'da 3-4 kadeh vodka'yı ısmarlayamayacaksan ne işin var dışarılarda, otur evinde sisteme söv, kaderine söv, veya kır dizini kendine kariyer planlaması yap." diyen kızlardır.
hesabın var mı? giriş yap