• çağrı merkezinde sadece 1 kişi çalışıyor galiba. geçiş ihlaline itiraz etmek için aradım şimdi. bekleyenler arasında 35. kişiymişim. sıra bana gelene kadar çocuğu çocuğu evlendirip emekli olurum aq.
  • müşteri hizmetlerinin kalitesini geliştirmek adına çağı merkezine 2. kişinin işe alınmasını destekliyorum. bekleyen 6 kişi deyince tamam bu sefer oldu derken 25 dakika sonunda bağlanabildim.
  • normalde 2.5-tl kesilmesi gereken yol için bazen 8.5-tl kesen otoyol sistemi. nerede hata yaptığımı bir türlü anlayamadım. ekranda verdiği uyarıya göre otoyola hiç giriş yapmadan çıkış yapmışım. bundan dolayı 8.5-tl kesmiş.

lan helikopterle mi indirdiler beni otoyola? ya da kamyon kasasında giderken holywood filmlerinde olduğu gibi fırladım mı bir yerlerden? giriş yapmadan çıkış nedir allah aşkına.

mahmut bey gişelerinde uzun süredir çalışma var. gişelerin bazılarında giriş yaparken yeşil ışık yanmıyor. haliyle bir sonraki gişeden çıkış yapınca çalıyor sireni. bazen direk 8.5-tl yazıyor, bazen de 93-tl ceza diyor.

herhalde sonradan farkına varıp düzeltiyorlardır diye düşündüm ama ptt'nin resmi sitesinden hgs ekstresine bakınca 8.5-tl'lerin ve cezaların cillop gibi ekstrede durduğunu gördüm.

senin makineler benim kartı okuyamıyorsa benim suçum ne arkadaş.

bilerek mi yapıyorsunuz?

nasıl düzelteceğim şimdi bunu? müşteri hizmetlerini arıyorum. aradığımda "bekleyenler arasında 8'inci sıradasınız" dedi. 15 dk kadar bekledim hala 8'de.

kafayı yememek elde değil. kolay mı kazanıyoruz parayı? 2 kuruş kazanıp geçinebilmek için müezzinden önce kalkıp yollara düşüyoruz. birilerinin sorumsuzluğu yüzünden hapır hüpür paralarımız kesiliyor.

ülkede rezaletin ve üç kağıtçılığın bulaşmadığı yer kalmadı. acaba benden mi kaynaklanıyor diye arabanın ön camını siliyorum, gişelerden yapyavaş geçiyorum. ama yok arkadaş. kafasına esince okuyor, esmeyince okumuyor. fazla kesinti ve cezalar da götümde patlıyor.
  • devlet kurumu aracılığıyla soygun aracıdır
  • [/ http://yupsorgucu.com/op/hgs/]

eğer internetten hgs yükleme amaç yukarıdaki linke yönlendirilmişseniz ve ödemeyi bu ekrandan yapıyorsanız bilin ki dolandırılıyorsunuz. çünkü kaşla göz arasında 25tllik ödeme için banka onay mesajında yakalayıp fark ettiğim 180tl kesilmesine neden oluyordu bu site. sadece epttavm üzerinden yükleme yapmakta fayda var.
  • mammutbey gişelerde giriş ve çıkışta çalışmayan sistem.

bu nedenle bir gişeden girdiyseniz ve mahmutbeyden çıkıyorsaniz sadece girişiniz okunuyor. benzer şekilde mahmutbeyden girip bir gişeden ciktiysaniz sadece çıkış gorunuyor. bu ikisinin arasi 12 saatten az ise u dönüşü, fazla ise giriş yok diye en uzak mesafeyi çakıyor.

otomatik duzeltmelerle yariya yakini duzeltiliyor fakat duzeltilmeyen kisimlar icin hgs müşteri hizmetlerini arayip kayıt olusturup duzeltme talep etmeniz lazim.

ozet: mahmutbey gişelerde hgs calismiyor.
  • mahmutbey gişelerde gözükmeyen geçiş ve bunun için alınan uzak mesafe ücreti için hgs@kgm.gov.tr adresine detayları belirten e-posta gönderdim, düzeldi. zaten kendiliğinden mi düzelecekti yoksa e-posta başvurusu ile mi düzeldi, orasını bilemiyorum. hangisi olmuşsa olsun, bu hgs hesabını iyi takip etmek, sisteme güvenmemek gerek, bu belli oluyor.
  • (bkz: #65313757) entry'de belirttiğim gibi oluşabilen sistemsel veya diğer sorunlar karşısında sadece elektronik posta ve telefon yoluyla iletişim kurabileceğiniz otoyol geçiş hedesi.

kendisine göre sorunlar açısından ogs'de muhattap olabileceğiniz ve yüz yüze görüşebileceğiniz daha fazla imkanlar mevcut.
  • ya girişte okumaz ya çıkışta.

esenyurt'dan girip avcılar'dan çıkılır (600 metre). girişte okumaz, çıkışta 9 küsür tl yazar.

girişte okur, çıkışta ''kaçak geçiş'' der.

ogs'ye geçmek için bakiyemin bitmesini beklediğim geçirgeç.
  • ptt'nin google play hesabı hacklenip hgs uygulaması sahte bir uygulamayla değiştirildi. ptt kısa süre önce farkederek uygulamayı değiştirdi. kredi kartı kullanarak bu uygulamadan hgs bakiyesi yükleyenler hemen bankalarıyla iletişime geçmeli.
hesabın var mı? giriş yap