• türkiye'de yaşıyordur ve her milletten ortadoğu'lunun yürüyeceği kadına gerek sosyal medyadan gerek yolda yürürken salya akıtarak salça olduğunu biliyordur.

bu durumu lehine kullanan kadınların olduğunu, bütün bu değerin vücuduna değil de şahsına verildiğini zanneden kadınların kibirini de biliyordur.

kadınların bir çoğunun medya ve başarısız anneler aracılığıyla "zengin koca bul" telkinlerine maruz kaldığını, ve bu yolda kendini geliştirmek yerine kozmetiğe yığınla para harcamayı tercih ettiğini biliyordur.

iyi ve doğru olmanın bozuk para gibi her insana harcanırsa işin sonunda gerçekten iyilere gücünün ve inancının kalmayacağını biliyordur.

kısaca biliyordur.

ek; bu kişilere ılık diyenler tinder'da bir kadın profili açmayı denesin, ve iki dakika içinde neler olduğunu görsün.
  • uzun zamandır benim. hem kafam rahat hem ilgimi hakeden biri yok.pişman da olmuyorum tavsiye ederim.herkes taktik peşinde oyunsuz plansız akışta yaşanan ilişki sayısı çok az.çoğu insan takılalım sonra ayrılırız kafasında.ciddi ilişki isteyen çiftler de başkasının yarattığı travmaları düzeltmeye çalışıyor.travması olmayan insan o kadar az ki hep bir güvensizlik var o yüzden. yorucu ve seviyesiz buluyorum birine yürümeyi kimse elindekinin kıymetini bilmiyor çünkü.
  • artık kimse normal değil, normal insanlar sanki soykırıma uğradı , azıcıklar ve mağaralarından çıkmamayı tercih ediyorlar. piyasa tuhaf , yapmacık, kendini tanrı sanan, içi boş kendini begenmisliğe sahip, dengesiz, huysuz, memnuniyetsiz, kendinin bile farkında olmayan, şekilci, kompleksli, sadist, eğreti insanlarla dolu. durum öyle vahim bir halde geldi ki kimse ne kendisini ne davranışlarını tartıyor, kendini dışarıdan görmüyor veya görmek istemiyor, kabuğu evi olan basit bir canlı gibi sadece o an kendisine emredilen dürtüyü gerçekleştiriyor. basit ve ilkeller, olan bize oluyor , onlar yerine biz utanıyoruz. herkesin her şeyi hak ettiğini düşündüğü bir ortamda kimse istediği şeyi elde edemez ama yine de arsız gibi istemeye devam ediyorlar. milyonlarca kral ve kraliçenin olduğu bir köyde kraliçe olmanın bir önemi kalmaz çünkü milyonlarca kraliçe vardır. bu yerde diğer kraliçeler gibi özel, tek, yegane kraliçe olduğunu iddia etmek, ötekilerden farklı olduğunu hissetmek aslında herkes gibi olmaktır, kendini kandırmaktır , halüsinasyon görmektir. klon olmadığını iddia eden ve milyonlarca klondan bir farkı olmadığını göremeyecek düzeyde insanlarla birlikte yaşıyoruz. ve genel kanıya uymayı reddeden bir insansan , çoğunluk tarafından ötekileştirilir, yalnızlığa itilirsin. yalnızlık ise öğretir, görmeni ve anlamanı sağlar. kimsenin görmek istemediği rahatsız edici gerçekleri görürsün ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmaz. böyle bir çağda yalnız kalmak zor da olsa en iyi tercih oluyor. ahlakın bozuk olduğu bir toplumda yalnızlık şifadır.

-daha fazlasını okumak isteyenler için
    türk tipi ilişkilerde erkeğin rolü: (bkz: #142383348)
    türk erkeğinin en büyük problemi: (bkz: #131553665)

iktidarsız, ezik, bakir bir erkek ilan edilmem üzerine bir kadınla tanışmanın yolları: (bkz: #145603774)
  • benim çok şukur. işe gidip geliyorum. zurna durum yiyorum, arada youtube'dan video izliyorum, çokça muzik dinliyorum, insanlarla muhabbet ediyorum, uyuyorum, uyanıyorum, kufrediyorum vs.vs...

kimsenin götunu kaldırmıyorum, herkese insan gibi yaklaşıyorum. arada seks yapma içgudusu hasıl oluyor hormonal olarak ama doksanlar pop ve arabesk dinleyerek kendimi mutlu ediyorum, zaten kısa surede hayat gailesi baş gösteriyor, istek de geldiği yere geri dönuyor. hulasa bi 30 sene daha idare edersem böyle huzurlu bir şekilde erkekliğimi noktalandıracağım inşallah. amin. dualarınızı bekliyorum.

eved.

edit: ya bu amınakoydugumun salakları da sanıyor ki bu matah bir şey, bunu övünülecek bir şey gibi anlatan, böyle kız düşeceğini sanan erkeklerin de kafasını sikiyim sjdjsdjdj... kadınlar tarafından da "birilerine yürüyor bunlar" falan deniyor bir de. yalancı çıkarılmaya çalışılıyor. olm bizim pipimiz yok mu neden yürünmesin. buradaki algı şu, her erkek herkese yürüyor algısı. neden? çünkü gördüğü her kadın karşısında götü başı ayrı oynayan yüzbinlerce erkek var bu ülkede. bunların yanında sen millete insan gibi yaklaştığında da hiç kimseye yürümüyor pozisyonuna düşüyorsun otomatik olarak. çünkü o herkese yürüyen erkekleri eleştiren ve hiç kimseye yürümüyorum diyenlere yalancı diyen kadınlar da içten içe istiyor ki bana yürünsün. ama sadece bana yürünsün. kadınlar böyle garip bir canlı işte. sonra herkese yürümeyen erkekler bir karıya göz koyup yürümek isteyince "herkese yürüyor bu da" pozisyonuna düşürülmeye çalışılıyor. sistematik bi döngü işte bu. neyse oyuna gelmeyin. simplik de yapmayın. bir karıyı cidden beğendiysen yürü tabi niye yürümüyorsun erkek değil misin amk? ben beğenemiyorum, kadınlarla bazı problemlerim var, fayda maliyet analizinde de genelde sürekli eksi yazıyor bu yürüme işi, kadınlar insanı mahvediyor o yüzden yürümüyorum. bu kadar basit yani. altında felsefe aramaya gerek yok. attığınız mesajlara kusasım geldi.

debeediti: aferin lan bu sözlüğün algoritma hala biraz çalışıyor. bozuk saat gibi iki defa da olsa doğruyu ortaya koyuyor. neyse. beni takip edin olm. salak salak yazarları takip etmeyin amk. bugün kendiniz için bir şey yapın ve beni takip edin. kayınçonuz da takip etsin. uzun boylu çıtır kızlar da takip etsin hatta ve kendilerine nasıl yürünmüyormuş görsünler. eved.
  • yalnızca tek bir kişiye koşuyordur.
  • hiçbir kadına ilgi göstermem, hepimiz insanız bir organı için ona hak etmediği şeyleri veremem. arkadaş olurum ama ilişki için ona köpeklik etmem. ilgi gösterdiğim kadın zaten sevgilim olmuştur, o dönemde de ona olan ilgimi azaltacak hareketler yaparsa ayrılırım. seks seks diye ölmenin alemi yok, her gün sevişse iflah olmayacak erkekler tanıdım. üzücü bir durum. yakışıklı olmadığım halde bugüne kadar hiç seks sorunu yaşamadım. insanın kendine olan saygısını bir şey için azalttırmasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

edit: bu arada bunu havalıyım, farklıyım diye yazmadım. herkese yürüyen erkekler genelde daha mutludur çünkü kendini tüketmek yerine hep ilişki yaşadıklarını tüketir ve diğerine geçer. ben ne kendimi ne karşımdakini tüketmek istemiyorum, böyle daha mutluyum. bir kadına ilgimi ve zamanımı veriyorsam gerçekten ona değer veriyorumdur.
  • yürümeye hevesimiz kalmadı tek tabanca daha iyi kimseyle uğraşacak halim kalmadı
  • yürümüyorum çünkü beceremiyorum. hatta bana yürüyeni bile kaçırıyorum öyle bir tipim.
  • bu saatten sonra hakka yürürüm ancak
  • bence gayet de olması gereken bir davranış. çok basit aslında denklem: önce kendin mutlu olacaksın sonra başkasıyla mutlu olmayı bileceksin, işine odaklanacaksın, işinde başarılı olmak için kendini her zaman geliştireceksin ve seninle ilgilenen, senin yaşamını merak etme hevesinde olan bir kadın ile her türlü yürür gidersin, bunu unutma. ilişki meseleleri günümüzde biraz çarpık, bu yüzden bırak ilişkiye hazır olan, toksik hareketler barındırmayan bir kadın elbette seni bulacaktır. kadın isterse olur. takıl, eğlen, gez ve dolaş. aşk illa ki bir yerlerde. onu yakalaman zor, denk gelmen lazım biraz.

ve ayrıca lütfen sırf ilgi merakından dolayı hayatında tutmayacağın insanlarla bir şeylere başlama. dürüst ol, çizgin ve karakterin olsun. bu noktaya kadar başlıktaki gibi kimseye yürümemeyi, sırf ilişkin olsun diye bir ilişkiye başlama. yanında çocukluk yapabileceğin kadınla sevgili ol. kırma, dökme ve hep yapıcı davran. ayrılmak isteyene 'tamam' de, tartışan kadının gözünde hala kıymetin olduğunun da bilincinde ol.

ve kimseye yürümemeye de devam et. kendine odaklan ve başarılı bir birey ol. güçlü bir karakter ilişkilerde işe yarar.
hesabın var mı? giriş yap