• sayıları çok çok azdır, kolay kolay kimseye yürümezler, kendi hallerinde takılırlar.
  • yalnızca tek bir kişiye koşuyordur.
  • hiçbir kadına ilgi göstermem, hepimiz insanız bir organı için ona hak etmediği şeyleri veremem. arkadaş olurum ama ilişki için ona köpeklik etmem. ilgi gösterdiğim kadın zaten sevgilim olmuştur, o dönemde de ona olan ilgimi azaltacak hareketler yaparsa ayrılırım. seks seks diye ölmenin alemi yok, her gün sevişse iflah olmayacak erkekler tanıdım. üzücü bir durum. yakışıklı olmadığım halde bugüne kadar hiç seks sorunu yaşamadım. insanın kendine olan saygısını bir şey için azalttırmasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

edit: bu arada bunu havalıyım, farklıyım diye yazmadım. herkese yürüyen erkekler genelde daha mutludur çünkü kendini tüketmek yerine hep ilişki yaşadıklarını tüketir ve diğerine geçer. ben ne kendimi ne karşımdakini tüketmek istemiyorum, böyle daha mutluyum. bir kadına ilgimi ve zamanımı veriyorsam gerçekten ona değer veriyorumdur.
  • bu şartlarda bir kadına yürümek bana nedense duvara karşı yürümekten farksız geliyor.
    hele sanalda... allah muhafaza...
  • ya özgüvenini, ya doğru insanın bu dünyada olduğuna dair inancını yitirmiştir. ya da ibnedir.
  • ben de bu gruba kısmen dahil oluyorum yavaş yavaş. çok nadir flört ediyorum çünkü kadın egosundan çok yoruldum. gayet de boylu poslu, yakışıklı, eğitimli, sense of humor sahibi ve çevresi tarafından sevilen biriyim övünmek gibi olmasın. ağzım da üretim bandı gibi laf yapar ama yoruldum artık. sürekli kendimi kanıtlamak zorunda olmak, dişisi için dans eden kuşlar gibi dolanmak beni çok sıktı. discovery channel'a bir belgesel daha çekmek istemiyorum.
  • zamanında yürüdüğü yollardan geri dönmekle meşguldür
  • yürümeye yürümeye yürümeyi unutan erkektir.

nasıl yürüdüğümü unuttum.
  • bunlardan biri de benim hicbir seye hevesim kalmadı karşıdan işaret gelse de biraz yürür gibi yapar bırakırım.
  • evli erkektir.
hesabın var mı? giriş yap