1. hiç sevgilisi olmaması kendi tercihi olan kızdır. yoksa cinsimizin en çirkini bile istediği an sevgili edinebilme kabiliyetine sahip.
  2. herkesin sıradan olarak yaptığı sevişmelere, öpüşmelere, sarılmalara, el ele tutuşmalara diğer insanlardan daha fazla anlam yükleyen kızdır. bunların kız için bir değeri vardır ve bu duyguları sadece 'o' insanla yaşamak ister. karşısına çıkan herhangi birileriyle bunları yaşamak yerine, sadece 'o' insanın çıkmasını bekleyip kendisini ve yaşacaklarını ona saklamak ister. bugüne kadar içinde barındırabildiği kendince bu değerli duyguları, sırf bi anlık heves ya da ileride ayrılacağını bildiği çünkü sevmediği adamla günü kurtarmak, ideali bulana kadar birbirlerine eşlik edip takılmak uğruna feda etmek istemez.

iyi mi yapar kötü mü yapar bilinmez. çünkü 'o' dediğimiz varlık bir insanın karşısına ya 1 kere çıkar ya da hiç çıkmaz.

bir kızın hiç sevgilisi olmamasının yüzlerce sebebi var tabi. bu onlardan sadece biri.
  3. feminist teror orgutu kuracak olsam kesin tabanim bunlar olurdu. yanlarinda seks icerikli herhangi bi muhabbet edilsin adeta patlamaya hazir canli bombaya donusuyorlar. olurda bir erkek elini tutarsa pimi cekilmis olup 1000aoe alandaki herkese instant kill atiyorlar.
  4. eğer belli bir yaşa gelmişse beyaz atlısını bekleye bekleye, aslında korkularının yönettiği mantığını dinleye dinleye vajinismus olmaya çok yakın kızdır. aile, çevre, tip, inanç falan da var tabi.
  5. varsa böyle bi arkadaşınız bilin ki bulduğu an hal ve hareketlerin %60ı değişecektir ha kendisi ilk olarak arkadaşlarıyla görüşme sıklığını neredeyse sıfıra indireceğinden bunu pek gözlemleme şansınız da olmayabilir.
  6. muhtemelen an itibari ile binlerce kalorilik dondurmasini yiyen yaninda sekerli bir icecek tuketen, abuk subuk diziler izleyen, sisko kizdir

edit: yahu alinmasin kimse, illa sisko diye dunya tatlisi olmucak diye birsey yok, 10 numara bir insanda olabilir yani, sadece neden sevgilisi olmadigina dagir tahmin yuruttum
  7. beni ilgilendirmeyen kızdır. hayır niye ilgilendirsin ki, bana ne, vardır kendince sebepleri. işim mi kalmadı sanki her derdim bitti de hiç sevgilisi olmamış kızın niye hiç sevgilisi olmamış olması ihtimaline mi kafa yoracağım. belki kendisi bile bilmiyordur niye bu zamana kadar hiç sevgilisinin olmadığının cevabını. belki ekşi sözlüğe başlık açtı sırf bunun cevabını aramak için. olur mu olur dünyanın bin türlü hali var. bilinmez.
  8. o diye kast edilen erkegi bekleyenler ergenligin buyusunden kurtulamamis olan cesaretsiz ve beceriksiz bireylerdir genelde. bir opucuk icin veya bir saatlik zevki yillarca ertelemenin bahanesi tabiki masalsi ve romantik olacak, baska nasil mesru ve asil gosterilerek gercegi kamufle edebilirlerki.

edirne sinirindan batiya dogru gittikce sayilari dramatik sekilde azalir cunku insanlar birileriyle birseyler paylasip deneyim yasayip tecrube kazanmak icin beyaz atli prensler gerekmediginin farkinda oluyor ergenlik sonunda. genelde insanlar buyuyup olgunlasiyor kisaca.
  9. kız olsam orospunun önde gideni olurdum. o yüzden anlayamıyorum bu kızı. nefes alması yeterliyken tercih sebebi olmak için, yok diyor sevgili istemem. cidden sağlam bir irade işi.
  10. midesi aşık olmadığı erkekleri kaldırmıyordur ve henüz aşık olmamıştır.
    ya da sadece aseksüeldir.

hiç sevgilisi olmamış kız hakkında bilgi verin