şükela:  tümü | bugün
 • sevgi'li'si olmamasına rağmen, bolca sevgi'siz'leri olmuş olabilir. içinde sevgi geçen bir şeyi olmadığı için zaman geçirdiği ama zamanı paylaşamadığı varlıkları sevgilisi olarak görmüyordur. yurdum koşullarında, hiç sevgilim olmadı dediğinde; "ne yani eline erkek eli değmedi mi hiç?" gibi absürd sorulara muhatap olma ihtimali yüksektir. böyle durumlarda; "yüreğine değmedikten sonra tenine değse ne fayda" diye iç geçirip uzaklara dalar.. bilmezler ki tenden sual edilmez, ten kuru tendir..
 • herkesin sıradan olarak yaptığı sevişmelere, öpüşmelere, sarılmalara, el ele tutuşmalara diğer insanlardan daha fazla anlam yükleyen kızdır. bunların kız için bir değeri vardır ve bu duyguları sadece gerçek şeyler hissettiği insanla yaşamak ister. karşısına çıkan herhangi birileriyle bunları yaşamak yerine, sadece "o" insanın çıkmasını bekleyip kendisini ve yaşacaklarını ona saklamak ister. bugüne kadar içinde barındırabildiği kendince bu değerli duyguları, sırf bi anlık heves ya da ileride ayrılacağını bildiği çünkü sevmediği adamla günü kurtarmak, ideali bulana kadar birbirlerine eşlik edip takılmak uğruna feda etmek istemez.

  iyi mi yapar kötü mü yapar bilinmez. çünkü "o" denilen varlık bir insanın karşısına ya bir kere çıkar ya da hiç çıkmaz.

  bir kızın hiç sevgilisi olmamasının yüzlerce sebebi var tabi. bu onlardan sadece biri.
 • eğer belli bir yaşa gelmişse beyaz atlısını bekleye bekleye, aslında korkularının yönettiği mantığını dinleye dinleye vajinismus olmaya çok yakın kızdır. aile, çevre, tip, inanç falan da var tabi.
 • varsa böyle bi arkadaşınız bilin ki bulduğu an hal ve hareketlerin %60ı değişecektir ha kendisi ilk olarak arkadaşlarıyla görüşme sıklığını neredeyse sıfıra indireceğinden bunu pek gözlemleme şansınız da olmayabilir.
 • muhtemelen an itibari ile binlerce kalorilik dondurmasini yiyen yaninda sekerli bir icecek tuketen, abuk subuk diziler izleyen, sisko kizdir

  edit: yahu alinmasin kimse, illa sisko diye dunya tatlisi olmucak diye birsey yok, 10 numara bir insanda olabilir yani, sadece neden sevgilisi olmadigina dagir tahmin yuruttum
 • midesi aşık olmadığı erkekleri kaldırmıyordur ve henüz aşık olmamıştır.
  ya da sadece aseksüeldir.
 • hakkında çok düşünmeye gerek olmayan kız. belki de belli birisini bekleyecek kadar romantik, toplum baskısı yüzünden böyle olan ya da yüzüne bakılmayacak kadar çirkin* falan değildir. sadece öyledir, hiç sevgilisi olmamıştır işte. belli bir sebep aramak yersiz.
  galiba tüm insanlar çekmecelere kaldırılacaklar. yoksa bu kadar türlerine ayırma, tanımlama ve özelliklerini açıklama falan normal değil.
 • sapyoseksüel olma ihtimali oldukça yüksek olan kızdır.
 • "sevgili" yani sevgi gerek,sevmiş sevilmemiştir seveni sevememiştir,totalde yalnızdır ,bekler ,beklemeyi yegler ,sevmeden adına sevgili demektense..
 • güzel ve alımlıysa etrafındaki tüm erkeklerin, "kesin sevgilisi vardır" diye yaklaşmadıkları kızdır.