• etkileyici gülüşe sahip ünlü hatun kişi. p.s. i love you, boy's don't cry, million dollar baby gibi filmlerde oynadı. başka filmleri de var ama en çok bu üç filmde güzeldi. *
  • at ağızlı dediklerimizdendir ne yazık ki.
    http://tinyurl.com/6dhcath
  • ağzı bir ekmek fırınını andıran hoş kadıncağız.
  • çeçenistan başkanının doğum gününe gitmiş.

parayı basınca gel dediğin yere gelenlerden demek ki...
  • çeçenya başkanı'nın doğum gününe gitmesi team america'daki bütün hollywood'un kim jong-ill'in davetiyle pyongyang'a gitmesini hatırlattı. sean penn'i de alıp gitseymiş, o böyle şeyleri sever.
  • kendisini sevmem, sırf clint hatırına boktan bir filmde bedavadan 2. oscar'ı kaptığına inanırım ama valla billa pardon.. kendisi hakikaten million dollar baby'ymiş... kadirov'a happy birthday demek ucuz olmasa gerek...
  • kendisini bugun resmen geri cevirdim. dur bi' dakika ben de kendime inanamiyorum. en iyisi hikayeyi anlatayim: manhattan'in west village bolgesinde calistigim bara iki kopegiyle hos bir kadin yanasti. barin onundeki banka coktu. ben barin bar kismindaydim. kadin oturdugu yerden bana bir seyler soyluyor. duymadim. gittim yanina. aaa merhaba nasilsin dedi. iyiyim tesekkur ederim sen nasilsin dedim. ne tur ickileriniz var diye sordu. dedim sarap sampanya bira. yalniz kopeklerim var disariya servis yapar misiniz dedi. dedim disariya servis yapmamiz mumkun degil. peki tesekkur ederim dedi. kalkti ve gitti.

sonra bara gectim. barda oturan bir musteri az onceki kadinin hilary swank oldugunun farkinda olup olmadigimi sordu. dedim hilary swank derken, milyon dolarlik bebegi mi diyorsun. kesinlikle onu diyorum dedi. dedim yok artik. yanlisin olmasin. dedi yuzde bir milyon eminim o. sonra telefondan google'a girip fotograflarini gosterdi. sonra her ne kadar zamani geri almaya calistiysam da olmadi. hayat devam etti.
  • kadirov'un doğumgünü partisine gidip karşılığında bi ton para alan, sonra da ben onu tanımıyordum, beni kandırdılar diye açıklamalar yapan oyuncu.
  • (bkz: black swan)
  • http://www.radikal.com.tr/…6.2008&articleid=1071783

kandırılmışmış, hem de türk şirketi tarafından.

yahu bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum. hadi kafirov alçağını tanımayacak kadar dünyadan bihaber yaşıyorsun, yahu biri sana 1,5 milyon usd ödeme yapacak, bu adam kimdir diye araştırmadın mı, neyin açılışı yapılacak bilmiyor musun, be kadın?

neyse yarın "küçük d k a" için bir açılış düzenleyeceğim, ilk kalkışının 20. senesini kutlayacağız. acaba kendilerine 2 milyon usd ödeme yapsak, açılışa gelirler mi?
hesabın var mı? giriş yap