• yazışma esnasında sen karşı tarafa satırlarca şey yazdığında karşı taraftan gelen yalnızca "hımm" içerikli mesaj kadar samimiyetsiz birşey görmedim ben. yani kimi zaman; sen anlat ama kusura bakma benim pek ilgilendiğim yok, söyleyecek sözüm de yok, pek de okumadım aslında yazdıklarını, sana cevap da yazasım yok... manalarına gelebilmektedir.
  • "dusunuyorum" efekti. bazen ise yarar.
  • evet anlamındaki (bkz: hıhı) tepkisinin sonuna "m" eklenerek "hıhım" şeklinde cevap verilebilir. ne güzel karşılıklı hımm'laşılmış olur, küçük bir düet yapılmış olur.
  • chat olayı icat olduğundan beri karşımdaki kişiye "söylediklerini anladım ve düşünüyorum" anlamında kullandığım ve genellikle muhabbetin olumsuz bir yöne doğru seyredeceğini bildirmek amacıyla kullandığım ses efekti.
  • direk bakiniz (bkz: hmmm)
    bundan sonra bisi eklemeden once bakilacak, farkli bi yazilisla eklenmis mi diye..
  • "düşünüyorum" anlamına gelebileceği gibi, farklı bir vurguyla söylediğinizde "yaa, demek öyle" veya "şimdi görürsün sen" anlamına da gelebilecek ses..
  • en sevmediğim kelime.. içinde şüphe barındırır çünkü..
  • bunu yapmanız acizlerin o kadar zoruna gider ki sizi öldürmek için her türlü ibneliği yaparlar. çevrenizdeki çekemeyenlere inat kendi bildiğiniz gibi yapmaya devam etmelisiniz.
  • (bkz: him)
hesabın var mı? giriş yap