• dört sene önce bugün, tren yolculuğunun, yorgunluğuna üstün geldiği bir istanbul akşamında tanıdığım, şimdiyse bahçeli ev alıp, bahçesinde birlikte kedi köpek* sevme hayalleri kurduğum canan..
  • görmeyeli çok çılgın bir şoför ve hatta ekşi sözlük yazarı da olmuş başak burcu hatun. bir adet şekerpare. hiç üşenmez, uzun zaman gezmediğiniz yerleri sizinle birlikte gezer. görüşemediğiniz zamanlara alternatif çözümler üretir. onunla geçirilen vakit her daim dolu ve eğlencelidir. düşünceli ve gerçekten vefalı bir dosttur. hayatımda olmasından mutluluk duyduğum insanlardan.
    (bkz: nazar değmesin)
    (bkz: seviyorum ulan)
  • beraber kırlara koşmak istediğim bremen mızıkçısı.
  • yeni yaşında kendisine herşeyden önce sağlık, sonra huzur dilediğim ve ve hayatındaki mutlulukların katlanarak artmasını, o güzel yüzünün hep gülmesini istediğim arkadaşım..
  • en cok sevdiğim olmakla birlikte ayrı geçirdiğimiz günlerin acısını pek yakında çıkartacağım kuş terbiyecisi..
  • doğumgünü entrysini tam 00:00'da giremediğim kişi.. yanındaydım çünkü ve hep öyle olmayı diliyorum.. ayrıca 25 yaşın kendisine istediği her şeyi getirmesini dilediğim suser..
  • eksisözlük kayıtlı okurlarından ve ftuffın en sevimli fuserlarından biri.. bilgisayarla ilgili birşeyler yapıyor ama ne olduğunu çıkaramadım ben**.. mantı ve waffle canavarı.. pek bir güzel insan*.. onunla eventlere gitmek, hafta sonu planlar yapmak çok keyifli.. o kendisini çok sevmese de ben* ve birçok kişi onu çok seviyor..

alakalı ve alakasız bakınızlar:

(bkz: abanmak), (bkz: waffle), (bkz: kuzu), (bkz: mantı), (bkz: kedi), (bkz: gelgel), (bkz: ftuff), (bkz: cardinal melon)
  • cardinal melon kardesligimi sundugum bir nevi can parttime korna*. gunun en az ceyrek vaktini ayni havayi* koklayarak gecirdigim smiley. aksam gunesinde gunes gozlugunu takan aliiieeeeee... *
  • artık dublin başlığının hakkını vereceğini düşündüğüm nasıl da tatlı bir anne olmuş yazar.
  • iş görüşmesinde sorulmuş olan "hayatta ne arıyorsunuz ?" sorusuna "belamı arıyorum" diyerek cevap vermeyi uygun görmüş kişidir...
hesabın var mı? giriş yap