• el yapımı ve özgün ürünlerin alınıp satılabileceği, hobi ve el işi için gereken malzemelerin bulunabileceği ve sürekli güncellenen içerikleriyle ilham alınabilecek bir hobi platformu.

hobium.com
  • yün, şiş, tığ gibi hobilere yönelik malzemelerin satışını da sağlıyorlar. sabahtan verdiğim sipariş ertesi gün öğleden sonra elimde oldu. yün renklerinde hata olduğunu farkedince sitedeki değişim kısmına not bıraktım. yarım saat içinde arayıp çok profesyonel bir şekilde sorunumu çözdüler. güzel bir platform oluşturmuşlar.
  • ürün çeşitliliği oldukça iyi olan site. bana fiyatları da oldukça uygun geldi.
    ayrıca canlı desteği sahiden de canlı destek. hemen yardımcı oluyor.
  • web site tasarımı ve sosyal medya içeriklerini oldukça beğeniyorum. buradan yöneticisine selam olsun.
  • bugün attıkları maile göre, ihraç fazlası 5'li paket yünler 8,50tl ye düşmüş ama yoğunluktan site çökmüş, nereye tıklasam kod sayfası açılıyor.
    (bkz: halk plaja akın etti vatandaş denize giremiyor)

neyse şimdi düzelmiş.

rengarenk ketenli yünler, lamb's wool yünler derken gözüm döndü biraz sanırım ama kışın örgü örüp sesli kitap dinlemekten daha keyifli bir şey var mı acaba?
  • mutlu eden site.

normalde 100 tl üzeri alışverişte bez çanta hediye ediyorlardı; ancak 60 tl'lik ilk alışverişimde bez çanta ve dergi hediye yollamışlar. bazen birkaç lira değerinde ufak bir sürpriz mutlu ediyor. umarım bozmazlar.
  • 3-4 renk cam boyası almak için google da aradım, karşıma hobium çıktı.
    hizmet kalitesinden emin olamayacağım için normalde n11, gg, hepsiburada gibi pazar yerlerini yorumlara bakarak tercih ederim. bu site güven verdi alışveriş ettim. site çok hızlı çalışıyor, kullanıcı dostu bir arayüzü var, bilgilendirme süper. ürünleri de teslim aldım hiçbir sorun yok. memnun kaldım.

alışveriş ediniz.
  • siparişimi çok tatlı bir paket ile gönderen firma. ürünlerin kalitesini tartışmıyorum bile. internet siteleri de pek başarılı.
  • o kadar firmadan alışveriş yaptım, bu firma kadar işlerini kötü yapanını görmedim. 3 tane yünü 1.5 ayda gönderemediler. hadi pandemi dönemi dedim, bekleyelim dedim. 1.5 ay beklemek nedir !? üstüne üstlük iki kere kendi kendilerine haber vermeden siparişimi iptal etmişler. arıyorum, mesaj atıyorum asla dönüş yapmıyorlar. kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken sitedir.
  • reklam sms'leri artık bıkkınlık verdiği için btk'ya şikayet ettiğim firma. evlerden ırak.
hesabın var mı? giriş yap