• aynen ya. ülkenin kaderini de horoz dövüşçüleri belirlesin. ülkeye bak amk. şu olanları hiç senaryolaştırmadan olduğu gibi yaz, sit-com yap; 5 emmy garanti.
  • eğer akp seçimden sonra hayvan dövüştürenleri hayvanlar gibi çıkartıp birbirleriyle dövüştürücez dersen benim oyum akp ye söz

ne horozcuzmuş amk mahlukları ya sanki çok matah bir iş yapıyolarmış gibi hala konuşuyorlar inşallah geberirsiniz açlıktan şerefsizler

topunuzun değeri bir horoz etmez
  • daha da ilginci, bu adamlar hayvan hakları savunucularını bildiğin düşman görüyor lan. ben en çok bu kısma takıldım.
  • hamamda ayı oynatıcıları derneği başkanı olarak desteklediğim durumdur. 300 ayı ve 20 kadar pandayla akşener'den desteğimizi çekip 9. rama'yı destekleme kararı aldık.

(bkz: beyinsizleri zeki hissettiren basit şeyler)
  • yakında mafya babaları , çete liderleri çıkıp "akşenere oy vermiyoruz çünkü yediğimiz boklar yüzünden hapis cezası alacağımızı duyduk , bize böyle dememişti akşener hanım " diye açıklama yapsa artık şaşırılmayacak duruma geldiğimizi ispatlayan bir açıklama.

horozcular ney lan ?
  • gamechanger bir değişiklik olmuş. bütün dengeler değişecek. hatta ve hatta sanırım bu kez kartlar ortadoğu'da değil, türkiye'de tekrar dağıtılıyor.

gazeteler baskılarını durdu ve sırf bu haber için sayfalar devrildi, manşetler değiştirildi.

titriyorum şu an. heyecandan.
  • illegal işler yapanlar bu şekilde açıklama yapabiliyorlar ya, en çok memleketimin haline bu yüzden üzülüyorum...
  • ülkede ne kadar bok püsür varsa akp’ye yöneliyor, ilginç bir akım oluştu
  • o horozlarinda olan beyin kadar beyinleri olsaydi bu aciklamayi yapma geregi duymazlardi. (bkz: kus beyinli) bile diyemiyorum.

memlekete bakarmisin ne hale gelmis. herif horoz dovusturup, hayvanlarin birbirini katlederek para kazanmak icin oy ile tehdit ediyor. hayir, (bkz: vereceginiz oyun amk) siz vermeyin lutfen.
    neyse, (bkz: sakinim)
hesabın var mı? giriş yap